Міксери планетарні


З розвитком технічного прогресу, який торкнувся не тільки домашніх побутових девайсів, а й професійного обладнання, багато пристроїв модернізувалися. Так, наприклад, м'ясорубки вже не вимагають фізичних зусиль від людини, овочі може очищати та нарізати спеціальна машина, а тонкі смужки м'яса виходять завдяки слайсеру. Все це необхідно, щоб заощадити час кухаря та спрямувати його активність на складніші процеси, які не можуть обійтися без участі людини. На кухні кафе та ресторанів міксери ручні поступово стали замінюватись планетарними аналогами. Вони допомагають швидше впоратися зі своїм завданням та виконати роботу ефективно та якісно. Пропонуємо докладніше познайомитися з даною технікою та дізнатися, в чому її особливість.

Як влаштований планетарний міксер

Перше, що важливо визначити, що собою представляють професійні планетарні міксери в інтернет магазині і як вони працюють. Головним завданням такої техніки буде виконання змішування, замішування та збивання інгредієнтів. І це відбувається з великим обсягом продуктів. Така робота стає можливою завдяки особливому руху механізму. Він рухається за аналогією з планетою навколо своєї осі, а також навколо осі діжи. Виходить, що в міксері з професійною чашею в Україні сама чаша і насадка будуть рухатися одночасно, але в різних напрямках. Тому техніці буде легко змішувати інгредієнти, навіть якщо вони мають різну структуру та консистенцію.

Зовні такий міксер виглядає досить просто – відкидний корпус, до якого кріпляться насадки. Наприклад, віночок, гачок, лопатка. У нижній частині буде електродвигун. Планетарний міксер для громадського харчування недорого буває з трьома типами управління:

  • механічним, де всі перемикання виконуються завдяки ручці;
  • електромеханічним - з кнопками;
  • цифровим – програма призначається сенсорними клавішами.

Матеріали, які будуть використані для виготовлення міксера, повинні бути міцними, зносостійкими, обов'язково антикорозійним покриттям.

планетарні міксери

Якими бувають планетарні міксери

Перед тим, як тісто потрапить у тісторозкатні машини, його потрібно замісити. І тут уже не обійтись без міксера. Побутовий варіант дуже рідко використовується на кухнях закладів громадського харчування, оскільки він просто не впорається з навантаженням, яке на нього покладатиметься. Тому вибір варто зупинити на професійних та промислових пристроях. Так, замовити професійний міксер буде потрібно для кафе, ресторану, кондитерської, міні-пекарні. А ось промисловий девайс найчастіше стоїть у цехах, де масово виробляють випічку та хлібобулочні вироби.

За способом установки виділяють підлогові та настільні міксери. Перші – великогабаритні, з великою чашею для інгредієнтів. Вони підходять для приготування дріжджового, бісквітного, прісного або піщаного тіста. Але купити міксер планетарний професійний можна і компактніший, який встановлюється на робочій поверхні. Він не займає багато місця, тому може ідеально вписатись навіть у приміщення з обмеженим простором. Також існує класифікація методом підйому дежи. Він може бути:

  • ручним;
  • автоматизованим.

Перед покупкою потрібно звернути увагу на характеристики міксера та його особливості. Наприклад, матеріал, з якого виготовлено пристрій, комплектацію, об'єм діжи, потужність. Від цього, в тому числі, залежатиме ціна на професійний міксер планетарний, адже всі моделі відрізняються одна від одної.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна виробник
Країна-виробник
Фільтр