Графік роботи: Пн-Пн 9:00-18:00 Сб- Нд вихідні | (099) 520-01-18 (098) 608-45-59 (063) 459-77-01 | Viber Telegram resto.m.sales@gmail.com |
Слайсери
Слайсер ЛР-220 ТОРГМАШ
Слайсер ЛР-250 ТОРГМАШ
Слайсер ЛР-300 ТОРГМАШ
Однією із завдань професійного кухаря буде красива і тонка нарізка продуктів. Адже гості оцінюють не лише смак, а й візуальне виконання, презентацію майбутньої страви. Навіть маючи сучасні точила для ножів, вручну нарізати сир, ковбасні вироби, м'ясо або рибу може бути вкрай складно, особливо, якщо шматочки повинні бути тонкими. Такий процес займе багато робочого часу, а значить, видача страви затримається. Саме тому вдаються до спрощення праці кухаря та обладнують кухню спеціальними девайсами. Таким чином, професійний слайсер в інтернет-магазині стає незамінним. З його допомогою відбувається оперативне нарізування продукції, а гість отримує свою страву за короткий проміжок часу.
Проте не лише кафе та ресторани користуються слайсером. Він може знадобитися у супермаркетах, компаніях, що спеціалізуються на переробці рибної чи м'ясної продукції. Далі ми розповімо, як підібрати професійний слайсер недорого і на які параметри важливо звернути увагу.
Основні різновиди слайсерів
Асортименти сучасних приладів настільки великі, що часом буває складно зробити правильний вибір. Кожен девайс має низку технічних характеристик, особливості керування, а також призначення. І все це важливо знати перед тим, як замовити професійний слайсер для закладу громадського харчування. Найбільш поширені види слайсерів:
- для хліба має спеціальні диски з дрібними зубчиками, завдяки яким хлібобулочні вироби не розфарбовуються і не ламаються під час нарізки;
- для м'яса — гострі сталеві ножі мають тонкі зубчики, які легко нарізають м'ясні вироби, навіть якщо вони перебувають у замороженому вигляді;
- для риби додатково встановлюється плаваюча каретка, завдяки якій шматочок може нарізатися під необхідним нахилом;
- для сиру - щоб уникнути налипання продукту, ножі виготовляються з тефлоновим покриттям.
Не виключено застосування пилки для нарізки м'яса, якщо така буде потрібна в технологічному процесі. Проте більшу частину роботи забере він слайсер. Забороняється використовувати один прилад для нарізки різної продукції. Хліб та м'ясо на одній техніці порізати не вдасться, результат не виправдає очікувань.
Ще один поділ, який потрібно знати перед тим, як купити професійний слайсер - спосіб управління технікою. Їх буває три:
- ручний;
- напівавтоматичний;
- автоматичний.
У першому випадку працівник самостійно виконує подачу продукту та обертання ножа. Головна перевага такої конструкції – невисока вартість. Проте швидкість роботи буде нижчою. Це оптимальне рішення для невеликих кафе, де немає постійної завантаженості кухні. У другий випадок ніж переміщається електричним приводом, а вручну рухається лише каретка. У свою чергу автоматичні промислові слайсери в Україні можуть робити все самостійно, а людина лише вибирає товщину шматка і подає продукт на робочу поверхню.
Цікавим є той факт, що невеликі кафе часто набувають побутових приладів, оскільки ціна професійних вище. Так, така техніка здатна справлятися з малим обсягом робіт, але все одно не зрівняється з експлуатаційними властивостями з професійним обладнанням. Отже, ціна на слайсери промислові буде вищою, проте й можливості збільшуються.
Поради щодо вибору техніки
Щоб підібрати оптимальний варіант, слід керуватися простими принципами. Перший — вибирати девайс, виходячи з потреб закладу. Необхідно відповісти на питання - які продукти потрібно нарізати, як часто, в якому обсязі. Прискорює роботу вбудований пристрій для заточування ножів, адже тоді не доведеться зупиняти процес та звертатися до сервісного центру. Другий принцип – швидкість обертання ножа. Оптимальний показник - 200 оборотів за хвилину. Третій – матеріал корпусу та ножів. Це важливо, коли вибираються слайсери, фаршемішалки, м'ясорубки та інші девайси, де метал стикається з продуктом.