Тостери


Розширюєте меню сніданків хрусткими тостами із сиром чи авокадо? Або плануєте подавати хот-доги? Рекомендуємо замовити професійний тостер для закладів громадського харчування. Його покупка значно прискорить продуктивність кухні, під час проведення банкету чи залі зі шведським столом.

Інтернет-магазин спеціалізованого обладнання для сегменту ХоРеКа Resto-M пропонує європейські тостери з вертикальним та горизонтальним завантаженням для приготування хрустких хлібців та булочок. Зі швидкою доставкою по Україні та гарантією.

Професійні тостери для ресторанів

Електромеханічний професійний тостер лише частково схожий на побутовий. Ресторане обладнання потужніше, надійніше, продуктивніше. Деякі з наших моделей дозволяють готувати до 300 тостів на годину у безперервному режимі протягом усього робочого дня. Вони міцніші: європейські виробники використовують стійкі конструкційні матеріали, і закладають принципово інший запас міцності.

Розглянемо який тостер для ресторану можна замовити в Resto-M. У нас зібрані моделі з електромеханічною системою керування. Вони обладнані керамічними нагрівальними елементами типу спіраль, та інфрачервоними кварцовими:

  • Спіральні випромінюють тепло шляхом опору матеріалу, що призводить до нагрівання дроту та подальшого випромінювання тепла в навколишній простір. Вони швидко нагріваються, але також швидко остигають.
  • Кварцові містять кварцову трубку, всередині якої розташована нитка розжарення. При проходженні електричного струму нитка розжарюється, випромінюючи інфрачервоне тепло. Воно глибоко проникає у структуру хліба, забезпечуючи більш рівномірне та швидке пропікання.

  Кварцові вважаються більш енергоефективними та продуктивними. Однак і ті, й ті моделі мають попит на європейському ринку та рекомендуються рестораторами України.

  У нас можна купити професійний тостер з потрібною потужністю (від 1,8 до 3,2 кВт) та числом нагрівальних елементів (від 4 до 6), що визначає його продуктивність та здатність одночасно обробляти різну кількість тостів. У середньому такі пристрої обсмажують від 150 до 300 скибочок на годину.

  Для обсмажування хліба та булочок

  У нас є два типи обладнання:

     • Вертикальний тостер. Більше схожий на побутову, відрізняється невисокою ціною, обладнаний 2-6 завантажувальними камерами для тостів.
     • Горизонтальний – візуально нагадує мікрохвильову піч, в яку ярусами закладають бутерброди або тости. У нас є одноярусні та двоярусні моделі. У такому можна не тільки задати скоринку хліба, але також розігрівати продукт, розплавляти сир і загалом обробляти більше продуктів одночасно.

  Перевага горизонтального апарату ще й у тому, що його залежно від висоти ярусів можна використовувати як тостер для хот-догів та інших булочок.

  Продуктивні та функціональні апарати, зручні у використанні

  Ми поставляємо якісне європейське обладнання, розроблене спеціально для сегменту ХоРеКа. Виробник передбачив для зручності та продуктивності техніки в умовах обслуговування великого потоку клієнтів. Так, представлені тостери обладнані таймерами з блокуючим положенням для безперервної роботи, світлові індикатори, виконані з нержавіючої сталі, завдяки чому служать довго, легко чистяться і дезінфікуються.

  Усі моделі йдуть зі знімними піддонами для крихт. Ручки та задня стінка в деяких апаратах знімається.

  Замовляйте тостер для кафе або ресторану в Resto-M!

  Фільтр
  Ціна
  грн. грн.
  Виробники
  Тип установки
  Країна-виробник
  Фільтр