Візки банкетні


Компанія Resto-M займається продажем обладнання та інструментів для підприємств громадського харчування та готельного бізнесу. Зокрема, в цьому каталозі ви можете купити візок для роботи персоналу в гостьовому залі, на складі та кухні, в цеху тощо.

Візки для подачі їжі, транспортування продукції, прибирання та інших завдань

Всі моделі виготовлені з першокласної харчової нержавіючої сталі, яка легко миється і дезінфікується, обладнані 4-ма поворотними колесами з гальмівною системою. Конструкції адаптовані на вирішення різних завдань для підприємства.

Універсальні візки для сервірування

Це моделі для багатоцільового використання, включаючи сервірування, транспортування продуктів та посуду. Це може бути візок офіціантський, готельний, для роботи на кухні, на роздавальних лініях і т.д. Ці візки підходять для перевезення страв, посуду та інших вантажів вагою до 100 кг.

Візки для транспортування (наприклад, пластиковий транспортний візок Stalgast 59002)

Це вже не візок для подачі їжі, а технічне допоміжне обладнання. Використовується для транспортування продуктів в упаковуванні, ящиках та м'ясних тушах. Такі моделі обладнані просторою та стійкою рифленою платформою, зручною для переміщення вантажів із холодильних та морозильних камер у виробничі приміщення. Дизайн враховує необхідність легкості маневрування та збереження температурного режиму продуктів. У наших моделей передбачена складна ручка для зручності зберігання та транспортування.

Візки для гастроємностей

Забезпечені двома рівнями контурних полиць, оптимізованих для розміщення контейнерів Gn 1/1 20 мм та інших стандартних ємностей. Рекомендуються розміщення в зоні з ґратами зливу.

Кондитерські візки

Це багаторівневі стелажні візки "шпильки", на які укладається кондитерська або інша продукція на деках, дошках і т.д.

 

Все харчове обладнання: візки для ресторанів, транспортувальні моделі, моделі для роботи в залі й в цеху, всі вони необхідні будь-якому підприємству. Візки ніколи не стоять без діла, використовуються практично на всіх етапах роботи. Організація будь-якого підприємства громадського харчування, пекарні, цеху для кондитерського виробництва має на увазі їх масові закупівлі.

У цьому Resto-M готові допомогти. Ми швидко відправимо продукцію до будь-якого регіону України з чинними точками транспортних служб. Обговоримо спеціальні умови оптових постачань. Надамо будь-яку доступну інформаційну та технічну підтримку.

З початку 2008 року наша компанія активно розвивається на українському ринку, пропонуючи широкий асортимент імпортних товарів із Європи, Туреччини, Китаю та України. Ми орієнтовані на обслуговування підприємств у галузі HoReCa, щорічно забезпечуючи потреби сотень підприємців у промисловому устаткуванні. На сайті ви можете дізнатися актуальні ціни, умови доставки та оплати, та зробити замовлення.

Також можна звернутися до наших менеджерів телефоном: вони дадуть відповіді на всі питання і допоможуть оформити покупку.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна виробник
Країна-виробник
Фільтр