Інвентар для піцерії


Піцерія – специфічне підприємство. Все, починаючи з печі, і до пакування в цьому бізнесі має свої особливості. Так і інвентар для піцерій потрібен специфічний: для правильної роботи з тістом, піччю, нарізкою та сервіруванням готового продукту, доставки тощо.

В інтернет-магазині спеціалізованого обладнання для сегменту ХоРеКа Resto-M можна знайти десятки дрібниць, інструментів та аксесуарів, створених безпосередньо для роботи піцерії. Всі товари виготовлені європейськими виробниками для Західного ринку. Ми імпортуємо обладнання безпосередньо у великих дилерів у Європі та постачаємо українському бізнесу за доступними цінами. Зі швидкою доставкою та гарантією.

Великий асортимент інвентарю для організації піцерії

На сайті можна придбати інвентар для піци, який знадобиться практично на всіх етапах роботи. Так, у нас є:

  • Контейнери для тіста та піци. Контейнери для тіста повинні забезпечувати оптимальні умови бродіння. Важливо, щоб матеріал контейнера не впливав на смак тіста і був стійкий до кислоти, що виробляється у процесі бродіння. Професійні контейнери часто виготовляються із харчового поліпропілену, який легко миється та не вбирає запахи.
  • Лопати для піци з широким полотном для забезпечення більшої площі контакту з піцою. Легке та гнучке полотно лопати забезпечує ефект скребка, а наявність ребер на поверхні сприяє покращеному опору. Анодована обробка робить поверхню лопати гладкою і захищає її від окислення, тоді як ретельне фрезерування краю спрощує процес захоплення та переміщення піци.
  • Форми з високоякісної нержавіючої сталі та анодованого алюмінію забезпечують чудову теплопровідність. Є й форми з перфорацією — вона сприяє рівномірному прогріванню тіста та формуванню хрусткої скоринки завдяки кращій циркуляції повітря.
  • Круглі ножі з діаметром леза 7,5-10 см забезпечують чистий та акуратний розріз без зусиль. Якість леза, його заточування та баланс витримані з точністю до мікрона.
  • Рукавички захищають руки від опіків під час роботи з гарячими формами та піччю. Вони виготовлені з термостійких матеріалів (текстиль та шкіра) та забезпечують гарне зчеплення для безпечного керування інструментами та посудом.
  • Щітки з різною довжиною ручки та шириною робочої головки для регулярного чищення печей від залишків продуктів та золи.
  • Термосумки спеціальних розмірів, які підходять для більшості стандартних піц.

Підійде наше обладнання для міні-піцерії та великого ресторану.

Інструменти штабелюються, складаються, обладнуються отворами для зберігання на стіні. Не займаю багато місця. Легко чистяться та дезінфікуються. Усі матеріали відповідають суворим європейським нормам безпеки та гігієни та адаптовані для інтенсивного використання на професійній кухні.

Професійний інвентар для піцерії в Україні

Ми можемо організувати постачання всього необхідного для початку нового бізнесу. У Resto-M можна купити обладнання для піцерії: газові духовки, пароконвектомати, тістоміси, столи, стелажі та багато іншого. І весь необхідний інвентар. Крім специфічних інструментів цього каталогу ви знайдете стандартні кухарські інструменти та гастроємності, посуд та інші необхідні атрибути для приготування піци на винос та забезпечення ресторану.

Якщо є питання, зателефонуйте нам, надішліть листа на електронну пошту або до месенджера. Будемо раді допомогти.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр