Пакувальне обладнання


Пакування продуктів, напівфабрикатів, страв – характерна риса сучасного харчового закладу, що слідкує за своєю репутацією, турбується про здоров’я клієнтів. В залежності від виду продуктів, вимог до умов та строку зберігання, особливостей тари, а також необхідної продуктивності закладу з виготовлення харчових продуктів, використовують ручні та автоматизовані способи пакування.

Сучасне пакувальне обладнання

Компанія Ресто-М пропонує недорого купити пакувальне обладнання різного призначення для харчових продуктів, напівфабрикатів, кондитерських та інших виробів:

  1. Вакуумні пакувальні машини. Використовуються для викачування повітря з контейнера (пакету) з продуктами, створюючи всередині вакуум, з подальшим запаюванням пакету. Забезпечують герметичність упаковки (плівки, контейнера, іншої спеціальної харчової тари).
  2. Термоформувальні лінії. Обладнання для пакування продуктів та напівфабрикатів рулонною плівкою з функціями вакуумування, заповнення інертним газом та запаювання тари.
  3. Ручні пакувальні машини з системами подачі плівки, можливістю заміни матриці для різних форм лотків.
  4. Запаювальщики контейнерів (лотків). Агрегат призначений для вирубування кришки з рулону плівки по контуру тари з продуктами
  5. Обладнання для SOUS VIDE. Машина, що забезпечує відкачку повітря з пластикового пакету з м’ясом чи овочами, для приготування страв в вакуумі (SOUS VIDE).

У нас можна не тільки замовити пакувальне обладнання, але й придбати необхідні витратні матеріали для упаковки, у тому числі, тару різноманітної форми та розмірів, плівку з різними бар’єрними властивостями.

Пропонуємо вигідні ціни на пакувальне обладнання, систему знижок на техніку, витратні матеріали.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр