Настільні холодильні вітрини та суші-кейси


Пропонуємо купити настільну холодильну вітрину для ресторанів, кафе, кав'ярень та інших закладів громадського харчування. Вони забезпечують необхідну температуру зберігання продуктів від +2 до +10 градусів Цельсія, гарантуючи їхню свіжість. Скляні прозорі стінки дозволяють гостям бачити вміст, що може стимулювати додаткові покупки. До того ж такі вітрини компактні, легко вписуються в інтер'єр і оснащені зручними функціями, такими як полиці, що регулюються, і автоматичне відтавання.

Де і навіщо розміщують настільні холодильні вітрини?

Настільні міні-вітрини встановлюються, як правило, на прилавках або стійках у кафе, ресторанах та закладах громадського харчування, особливо в касових зонах та барних стійках, де активне обслуговування клієнтів.

Настільні вітрини можуть бути як статичної, так і вентильованої системами охолодження.

Перша підходить для продуктів, що не потребують швидкого охолодження, наприклад кондитерських виробів. Так, настільна вітрина для десертів розроблена спеціально для потреб кондитерської галузі, з урахуванням специфічних вимог щодо зберігання солодощів та випічки. Вони обладнані спеціальними функціями для зберігання кондитерських виробів, такі як стабілізація вологості та температури.

Друга група забезпечує рівномірне охолодження, ідеальне для суші або м'ясних делікатесів.

Багато наших вітрин підтримують комбіновану систему охолодження та здатні забезпечити оптимальні умови для збереження свіжості більшості видів продукції, включаючи м'ясо, молочні вироби, кондитерські вироби, фрукти, кулінарію та напої.

В асортименті Resto-M представлені як горизонтальні, так і вертикальні моделі вітрин. Зокрема, у нас ви можете купити суші-кейс – горизонтальну маленьку вітрину, яка забезпечує умови, необхідні для збереження свіжості риби, суші ролів та інших холодних закусок. Так, обладнання підтримує потрібну вологість, щоб рис не ставав надто сухим чи вологим.

Особливості наших вітрин

У нашому інтернет-магазині ви можете купити настільну кондитерську вітрину від професійних виробників зі світовим ім'ям - Forcar (Італія) та STALGAST (Польща). Усі моделі комплектуються всім необхідним для ефективної роботи та довгострокової служби:

  • Скляні стінки забезпечують чудову видимість, при цьому легко піддаються очищенню та стійкі до ударів.
  • Регульовані скляні полиці, вбудоване світлодіодне освітлення, цифровий термостат та автоматичне розморожування роблять експлуатацію зручною та простою.
  • Використання сучасних технологій та енергоефективних компресорів дозволяє знизити енергоспоживання, що робить її експлуатацію вітрини більш економічною та екологічно чистою.

Подібна техніка дозволяє оптимально використовувати простір навіть у невеликих закладах, забезпечуючи гнучкість та ефективність організації робочого простору. Вітрини від Resto-M - це інвестиція в якість, стиль та збільшення продажів у ресторанах, кав'ярнях та інших підприємствах громадського харчування.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна виробник
Тип установки
Країна-виробник
Фільтр