Заклади HORECA використовують спеціалізоване обладнання на своїх кухнях. І вкрай важливо, щоб кафе та ресторани дбали про стан техніки та при перших проявах неполадок зверталися до сервісу з ремонту ресторанного обладнання за консультацією чи допомогою. Адже існує ризик, що девайси просто вийдуть з ладу в невідповідний момент, залишивши гостей без довгоочікуваного замовлення. Тому варто запам'ятати правила, засновані на сервісному обслуговуванні та своєчасному усуненні несправностей.

обслуговування кухонного обладнання

Сервісне обслуговування: що це і коли необхідно

У компанії Resto-M, сервісне обслуговування обладнання кафе та ресторанів включає повний комплекс послуг - від монтажу та правильної установки щойно купленої техніки, до регулярного обслуговування та ремонту девайсів, навіть якщо вони були придбані не у нашому магазині. Як це працює:

 1. Клієнт укладає договір на сервісне обслуговування обладнання ресторану, яке знаходиться на його кухні та є працездатним.
 2. Частина техніки вимагає регулярного сервісу, інші ж девайси потребують ремонту у разі виходу з ладу.
 3. Наші майстри проводять діагностику обладнання, виявляють причину несправності та усувають її.

Важливо відзначити, що ремонт професійного кухонного обладнання здійснюється за короткий термін, за рахунок власного складу запасних частин та комплектуючих. Ми розуміємо, що непрацездатна техніка завдає значної шкоди роботі всього закладу HORECA, тому намагаємося все зробити оперативно, якісно та за демократичною вартістю. Переваги ремонту кухонного обладнання в нашій компанії:

 • професійні майстри, які за короткий термін визначать причину поломки та усунуть її;
 • наявність якісних деталей — не доведеться чекати, доки потрібна запчастина буде доставлена з іншого міста чи країни;
 • виконання ремонту в обумовлений термін;
 • висока швидкість обробки заявок – ми завжди оперативно зв'язуємось із нашими клієнтами.

Щоб техніка прослужила якнайдовше, не варто забувати про обслуговування кухонного обладнання, яке має проводитися на регулярній основі. Його мета – продовжити термін служби приладів та мінімізувати можливість їх виходу з ладу. Так, певні типи обладнання вимагає конкретних дій майстрів сервісу - контролю параметрів приладів управління, напруги, що подається, наявності заземлення, очищення від пилу і бруду. У свою чергу, обладнання холодильне додатково вимагатиме:

 • контроль рівня масла в компресорі;
 • очищення конденсаторних блоків;
 • контролю параметрів відтайки випарника;
 • контролю за підтриманням відповідних температур всередині агрегату.

Якщо на кухні присутні інші технологічні пристрої, перевіряється промивання фільтрів, контроль тиску на лініях, система водопостачання. Все електромеханічне обладнання для громадського харчування також проходить строгу перевірку на відповідність технічним нормам.

ремонт кухонного обладнання

Монтаж обладнання і чому це важливо

Купівля професійного обладнання - тільки частина успішного функціонування кухні. Адже навіть дорога та інноваційна техніка не працюватиме, якщо допущені помилки під час її встановлення та підключення. Як правило, сучасне теплове обладнання для ресторанів та інші аксесуари вимагають спеціальних навичок, знань, які допомагають адаптувати прилад в умовах реальної кухні. Криві підлоги, недостатній тиск води, нестабільна подача електрики — лише частина проблем, з якими регулярно стикаються наші техніки. Тому, щоб вже за кілька тижнів не шукати ремонту кухонного обладнання та сервісні компанії, краще відразу довірити установку девайсів професіоналам. Вони виконають повний комплекс робіт:

 • зберуть вироби згідно із затвердженим проектом;
 • встановлять обладнання з урахуванням особливостей приміщення;
 • проведуть перший запуск та тестування роботи техніки;
 • налагодять та налаштують девайси;
 • докладно розкажуть персоналу, як працювати з тим чи іншим обладнанням.

Серед додаткових послуг – ремонт столового обладнання, проведення консультацій з експлуатації техніки та її встановлення.