Грилі


Страви, приготовлені на грилі, часто стають фаворитами в меню кафе та ресторанів. Вони поєднують у собі соковитість, ніжність, особливий смак, який доповнюється хрусткою скоринкою. Тому заклади громадського харчування намагаються купити професійний гриль та порадувати кулінарними вишукуваннями своїх гостей. З вибором страв зазвичай не виникає питань – є безліч варіацій, адже на грилі можна готувати м'ясо, сосиски, овочі. А ось як підібрати правильне встаткування знають не всі. Пропонуємо докладніше вивчити це питання та зрозуміти, від чого може залежати ціна на грилі професійні та на що звернути увагу перед покупкою.

гриль

Що таке гриль і яким він буває

Техніка, яка купується для закладів громадського харчування, кардинально відрізняється від побутових приладів. Вона має бути продуктивною та універсальною, оскільки має впоратися з приготуванням різних інгредієнтів. Отже, професійні грилі в Україні поділяються на:

  • вузькоспеціалізовані;
  • багатофункціональні.

Перший тип призначається одного, конкретного продукту. Наприклад, курки-гриль. Друге ж пристрій підійде для широкого спектру продукції.

Наступна класифікація має на увазі джерело тепла, завдяки якому відбувається приготування страви. Як і плити, грилі бувають електричними та газовими. Рідше зустрічаються лавові та вугільні моделі, які прийнято використовувати на вулиці, на відкритих барбекю-майданчиках. Електричні аксесуари працюють за рахунок встановлених нагрівальних елементів - ламп, ТЕНів. Газові моделі оснащені спеціальними пальниками. Обидва варіанти грилів професійних в інтернет-магазині будуть ефективними в роботі. За продуктивністю вони мало відрізняються друг від друга. Проте газові варіанти є економічнішими.

Якщо говорити про конструктивні особливості, то професійні грилі можуть бути: -

  • контактними;
  • безконтактними.

Контактні, вони ж притискні, мають робочу поверхню із двох пластин, що нагріваються під час роботи. Продукт міститься між цими пластинами і рівномірно просмажується відразу з двох сторін. Це, по-перше, прискорює час приготування їжі, по-друге, робить смак страви яскравішим. Такий гриль професійний недорого можна купити в нашому інтернет-магазині. Контактні грилі бувають кількох видів:

  • роликові;
  • для сосисок;
  • електроповерхні для смаження;
  • газові гарячі поверхні.

Безконтактні грилі мають на увазі приготування їжі в закритому просторі, де вона не притискалася пластинами. Нагрівальні елементи, розташовані всередині, поступово підвищують температуру, впливаючи теплом на продукти харчування. Принцип роботи схожий на пароконвектомати, які також часто встановлюють на професійній кухні.

Додатково випускаються інші моделі грилів, які відрізняються виконанням або призначенням. Йдеться, наприклад, про грилі-мангали, вітрини для приготування курей. Отже, для початку потрібно визначити призначення техніки, а вже потім підбирати потрібний варіант.

Особливості вибору

Кожен девайс для професійної кухні, чи це фритюрниця, плита або гриль, повинен вибиратися індивідуально. Універсального обладнання, яке закрито всі потреби, просто не існує. Головне, що необхідно враховувати, — особливості закладу. Йдеться про складене меню, кількість гостей. Якщо можна замовити відразу кілька позицій, приготованих на грилі - овочі, різновиди м'яса, то краще придбати багатофункціональну модель, яка дозволяє готувати різну їжу одночасно. Для маленьких закладів допускається замовити професійний гриль невеликого розміру, в деяких випадках достатньо вузькоспеціалізованого обладнання.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр