Столові прибори


Інвентар закладу громадського харчування має бути зносостійким, невибагливим у догляді та надійним. Ці неписані правила також стосуються столових приборів. Важливо, щоб гостям було комфортно їх використовувати, а персоналу – не доводилось докладати чимало зусиль для підтримки відмінного вигляду інвентарю.

Види столових приборів для вашого закладу

Компанія "Ресто-М" пропонує замовити столові прибори з нержавіючої сталі, яка відповідає гігієнічним нормам та витримує миття з різними хімічними засобами. Ці товари стійкі до механічних впливів та пошкоджень. Робоча поверхня приладдя завжди виглядає акуратно.

Наша компанія понад 15 років співпрацює із готелями та ресторанами. Ми добре знаємо, без яких столових приборів неможливо налагодити подачу сніданку, обіду та вечері.

В нашому асортименті є чотири категорії основних столових приборів:

  • "BAR";
  • "CANTEEN";
  • "CLASSIC";
  • "RESTAURANT".

Можете замовити товари залежно від специфіки вашого закладу. Ми організуємо швидку поставку необхідної кількості продукції з нашого складу. У нас власний парк автотранспорту для перевозки замовлень. Обирайте товар із каталогу, додавайте в "кошик", оплачуйте та отримуйте столові прибори для свого закладу.

Переваги покупки у нас

Пропонуємо купити столові прибори, що відповідають гігієнічним стандартам та неписаним правилам сервірування страв. Забезпечуємо заклади необхідним базовим асортиментом для початку роботи чи заміни приладдя, що втратило лоск в процесі використання.

Саме час замовити столові прибори польського бренду STALGAST, який має бездоганну репутацію надійного виробника товарів для професійної кухні. У нас швидка поставка та гарантована якість.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр