Газові плити


Приготування страв з меню закладів громадського харчування стає неможливим без використання плит. Важливо відзначити, що газова плита для ресторану в Україні відрізнятиметься від її побутового аналога. Адже домашньої обстановці не пред'являються такі вимоги до теплового обладнання, як цього вимагає HoReCa. Отже, плита повинна забезпечити ефективну та безперебійну роботу кухарів та виконувати технологічні процеси – варіння, смаження, гасіння, запікання. Далі ми розповімо якими можуть бути професійні газові плити в інтернет магазині та в чому їх переваги.

професійні газові плити

Характеристики газових плит: види та особливості

Потужність, надійність, економічність - найчастіше ці характеристики озвучуються перед покупкою. Однак це далеко не все, що потрібно враховувати. Модельний ряд плит різноманітний. До того ж, крім газового обладнання, існують індукційні та електричні плити, які теж можуть бути використані на професійній кухні.

Щоб зрозуміти, яка плита таки потрібна, необхідно почати з оцінки кухні кафе або ресторану. Наскільки там велика площа, якою є пропускна здатність закладу, як багато позицій меню — все це варто враховувати. Не завжди у приміщення проведено газ, отже, індукційні плити стануть однією з можливих альтернатив.

Але якщо для газової плити немає обмежень, варто звернути увагу на такі характеристики приладу як:

 • кількість конфорок;
 • тип виконання;
 • потужність;
 • витрата газу;
 • наявність додаткових опцій.

Пропонуємо детальніше вивчити кожен із пунктів. Конфорки – головні робочі частини плити. Отже, перед тим, як замовити газові професійні плити необхідно визначитися з потребами закладу. Це може бути 1-2 конфорки, або відразу вісім. Популярні прилади з суцільною поверхнею, яка рівномірно нагрівається. Посуд, у такому разі, можна ставити на будь-яку вільну ділянку. Від цього критерію залежатиме і розміри самої плити - ширина. висота, вага.

Моделі з каталогу професійних газових плит можуть мати два типи виконання: настільне та підлогове. Також варто врахувати, чи входить до комплектації духова шафа. Адже там можна запікати, готувати страви на грилі за допомогою конвекції.

Теплова потужність – важливий показник професійної техніки. На відміну від побутових аналогів, де потужність буде єдиною, газова промислова плита недорого має різні показники на кожній конфорці. Зазвичай величини від 2 до 35 кВт. Також можна розрахувати споживання газу, воно вимірюється в грамах за годину.

Професійні кухні часто потребують багатофункціональності техніки. Тому наявність додаткових опцій у плити буде перевагою. Так, купити професійну газову плиту можна з підвищеною безпекою (системою “газ-контроль”), електричним підпалом.

Переваги професійного обладнання

У закладах громадського харчування, де робота ведеться без перерв, дуже важливо, щоб теплове обладнання не залежало від перебоїв електрики, які можуть статися будь-якої миті. Якщо раптом відключаться конвекційні печі, то газова плита продовжить свою роботу. Це важлива перевага. Але є й інші плюси:

 • швидкість приготування на 20-30% вища;
 • низькі експлуатаційні витрати;
 • мінімум догляду за девайсом;
 • швидке розігрів конфорки;
 • прості умови для встановлення;
 • стійкість обладнання до механічних впливів, корозії.

До того ж, ціна на газові плити професійні залишається демократичною, при тому що техніка справляється зі своїми обов'язками на сто відсотків.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна-виробник
Країна виробник
Наявність духовки
Фільтр