Дошки


За гігієнічними нормами, професійній кухні потрібно щонайменше 10 обробних дощок для роботи з різними продуктами. Так можна зробити процес приготування страв максимально простим та безпечним. Великий асортимент інвентарю допомагає запобігти контакту сирих і готових продуктів, змішуванню їх запахів та смаків.

Однак, в процесі щоденного приготування різних страв дошки зношуються й потребують термінової заміни. Компанія "Ресто-М" допомагає підтримувати безпеку та комфорт на професійній кухні. У нас можна замовити дошки з різних зносостійких матеріалів: дерева, пластику, поліетилену, поліпропілену, сланцю. Дошки зі штучних матеріалів мають стандартизовані розміри та кольорове кодування, прийняте системою HACCP.

Скільки коштують дошки?

Пропонуємо оновити дошки професійної кухні чи придбати потрібний запас цього інвентарю для старту роботи нового закладу.

Ціна на дошки залежить від таких характеристик:

  • виробник;
  • розмір;
  • матеріал.

Найбільший попит має пластикова продукція з гладкою поверхнею, яку можна мити в посудомийній машині.

Як замовити?

Оберіть дошку за матеріалом, кольором та розміром. Додайте потрібний товар у "кошик". Обов’язково вкажіть кількість дощок, які потрібні вашій кухні просто зараз. Оформіть замовлення, отримайте свої товари та використовуйте якісний інвентар при приготуванні страв.

Наші переваги

Компанія "Ресто-М" працює з готелями, ресторанами та кафе більш ніж 15 років, тому відмінно розуміє потреби кухні. Окрім дощок можете замовити у нас гастроємності, ножі, столові прибори. Ми маємо великий асортимент товарів, з яким можете ознайомитись у нашій виставковій залі. Товар їде до закладу зі складу "Ресто-М", тому будь-які затримки з доставкою виключені.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Матеріал
Колір
Фільтр