Грилі для кур


Пропонуємо замовити гриль для курей серії ГК. Це промислове обладнання, призначене для приготування курчати-гриль.

Одна така установка здатна одночасно готувати від 4 до 46 курчат. Ми рекомендуємо замовити гриль у ресторан, кафе, їдальню, кулінарію та інші місця громадського харчування, де важлива ефективність та швидкість приготування. Також таке обладнання може зацікавити компанії, які займаються кейтерингом чи організацією банкетів.

Що ми пропонуємо?

На сайті можна купити гриль для курки різної місткості — від 4-х до 24-х курчат одночасно.

Всі моделі оснащені потужними нагрівальними елементами, що дозволяють забезпечити швидке та рівномірне нагрівання продуктів. Наприклад, моделі серії ГК працюють із потужністю 9,8 кВт, що гарантує високу продуктивність і швидке приготування курки. Використання інфрачервоного джерела нагрівання забезпечує рівномірне та швидке прогрівання продукту.

Для контролю температури та часу приготування використовуються інтуїтивно зрозумілі інтерфейси та цифрові термометри. Також установки обладнані скляними дверцятами, які полегшують контроль за приготуванням страв.

Кожна грильниця для курей зроблена з нержавіючої сталі, що робить їх стійкими до корозії та гарантує тривалий термін служби. Вони легко очищаються завдяки своєму дизайну та матеріалу корпусу. Обладнані системами безпеки, такими як захист від перегріву та аварійні зупинки, що забезпечує безпеку персоналу.

Невеликим кафе, бістро чи продуктовим магазинам ми рекомендуємо купити гриль для курей моделі ГКП-4 або ГК-6М.

Так, ГКП-4 - це ультракомпактна модель, призначена для приготування до 4 курчат одночасно. Попри свої компактні розміри та меншу потужність (

2,7 кВт), гриль має всі функціональні можливості більших моделей і здатний забезпечити рівномірне й ефективне приготування птиці, залишаючи її соковитою всередині та хрусткий зовні.

Більш компактні грилі для курки ГК-6М та ГК-9М відносяться до карусельного типу, в яких рівномірне обсмажування курей забезпечується за рахунок обертання шампурів навколо своєї та центральної осей одночасно. Цей механізм забезпечує рівномірне прожарювання курей по всій поверхні та чудову якість приготування.

Будь-яка піч для курей-гриль обладнана системою окремого обертання шампурів. Кожна пара шампурів має індивідуальний привід від двигуна-редуктора. Це забезпечує деякі значні переваги:

  • Ефективність та рівномірність приготування. Кожен шампур обертається з власною швидкістю, що гарантує рівномірне та ефективне приготування курей з кожного боку.
  • Надійність. Оскільки кожен шампур має власний привід, відмова одного шампура не зупиняє роботу всієї машини.
  • Гнучкість. Ви можете керувати швидкістю обертання кожного шампура окремо, що дозволяє більш точно контролювати процес приготування та досягати ідеального результату.
  • Економія енергії: Оскільки кожен шампур обертається лише тоді, коли це необхідно, машина витрачає менше енергії, що робить її економнішою.
  • У разі необхідності ремонту або заміни, кожен шампур з індивідуальним приводом може бути окремо від'єднаний та замінений, не впливаючи на роботу решти.

Запрошуємо вас купити гриль для курей в інтернет-магазині Resto-M із доставкою в Україну. На сайті ви можете ознайомитися з характеристиками обладнання, цінами, умовами покупки та гарантії. Також ми можемо проконсультувати вас за телефоном. Будемо раді допомогти!

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Фільтр