Така послуга як відкриття ресторанів під ключ є затребуваною та популярною, адже процес не такий простий, як може здатися на перший. погляд. І якщо з підбором персоналу можна розібратися самостійно, придбання обладнання потребує професійних знань. Відразу стають актуальними, як мінімум, три питання — де придбати професійне обладнання для кухні кафе та ресторанів, яким воно має бути, як техніка та девайси співвідноситимуться з форматом закладу та його меню. Пропонуємо докладніше розібратися у цьому питанні.

Що таке комплексний пакет послуг

Уявимо, що кафе або ресторан вже відкрився, успішно функціонує, щодня приймає гостей, а на кухні ведеться безперервний процес приготування страв. У залі хореку меблі розставлені по своїх місцях, відвідувачам зручно та комфортно. І тут виходить з ладу якийсь пристрій. Що робити? Правильним рішенням буде ремонт або заміна техніки. Для цього не доведеться перебудовувати весь заклад, весь він уже працює в єдиній, злагодженій системі.

Але коли бізнес знаходиться на етапі створення, підготовки до відкриття, складання бізнес-плану, розробки концепції, то точкові придбання техніки або посуду заважатимуть тільки відкриттю майбутнього закладу HORECA. Адже поки що не зрозуміло, що виготовлятимуть на кухні, скільки гостей одночасно прийматимуть і чи буде комфортно кухарям працювати з обладнанням. Щоб допомогти бізнесу в такій нелегкій справі, існує пропозиція відкрити кафе під ключ — розробити та впровадити узгоджену концепцію, яка працюватиме у комплексі. Така послуга може знадобитися майбутнім:

  • готелям та санаторіям;
  • кейтерингових компаній;
  • закладом громадського харчування під час автозаправок;
  • продуктових магазинів, гіпермаркетів;
  • ресторанів, кафе, барів;
  • торгово-розважальних комплексів;
  • пекарням та кондитерським.

По суті, відкриття ресторану під ключ або іншого закладу HORECA, включатиме перелік послуг для вирішення конкретних завдань. Наприклад, розробки проекту та визначення технічних вимог, вибору професійного обладнання, що відповідає завданням кухні, монтажу техніки в умовах приміщення. Додатково, ресторан під ключ вимагатиме навчання персоналу майбутнього закладу роботі з технікою. Це можливо проведення майстер-класів та інших навчальних заходів як у тренінг-центрах, так і на об'єкті клієнта.

Що отримує замовник пакету послуг

Кожен замовник завдяки співпраці з нашою компанією отримує технологічне обладнання, яке підбирається відповідно до побажань та цілей бізнесу. Ми не тільки відкриємо кафе під ключ і допоможемо прийняти перших гостей, але й зробимо все для того, щоб на тривалий час можна було забути про технічні проблеми чи несправності. Адже пакет послуг включає:

  • консультаційну допомогу менеджерів, технологів, які знають, якою має бути професійна кухня;
  • вибір техніки, що відрізняється високими експлуатаційними характеристиками;
  • сервіс, з оперативною роботою майстерень та своєчасною заміною запчастин та комплектуючих.

Завдяки цьому обладнання для кафе під ключ буде не тільки правильно підібране, але й своєчасно обслужене, що дозволить максимально продовжити термін експлуатації техніки. До того ж будуть дотримуватися всі вимоги — відповідність санітарним нормам, використання якісних матеріалів для виготовлення, співпраця з перевіреним виробником, наявність гарантії. Це дозволить відкрити ресторан під ключ у короткий термін і насолоджуватися успіхом свого бізнесу.