Каструлі


Асортимент професійних каструль з нержавіючої сталі включає широкий вибір моделей, розроблених з урахуванням усіх потреб сучасної кухні. Високі та низькі каструлі без кришки, спеціалізовані для риби та гасіння, моделі з кришкою різних розмірів. Поштучно та в наборах начиння різної конфігурації. Також у нас можна купити каструлі з нержавіючої сталі з товстим дном литого капсульного типу, що забезпечують ідеальний розподіл тепла. Всі моделі виконані з високоякісної нержавіючої сталі та призначені для інтенсивного використання.

Якісні каструлі для інтенсивного використання на комерційній кухні

У нас ви можете купити каструлю з нержавіючої сталі для використання на професійних кухнях у ресторанах, кафе, їдальнях та інших закладах громадського харчування. Завдяки своєму універсальному дизайну вони підходять для всіх типів плит, включаючи газові, електричні та індукційні.

Особливості конструкції та матеріалу дозволяють використовувати ці каструлі не тільки для кип'ятіння або гасіння, але й для приготування страв у духовці за температури до 300 градусів Цельсія.

Деякі професійні каструлі з нержавіючої сталі обладнані тришаровим капсульним дном, що забезпечує оптимальний розподіл тепла, запобігає пригоранню та допомагає зберегти корисні властивості продуктів, а також економить час та енергію, прискорюючи процес приготування.

Для зручності зберігання та економії простору на кухні більшість каструль можна накладати одну на іншу, що особливо актуально для невеликих приміщень.

Ручки каструль надійно закріплені, не нагріваються та мають зручну форму.

Наші каструлі з нержавіючої сталі відповідають усім вимогам СанПіН України та безпечні для використання у харчовій промисловості, оскільки нержавіюча сталь не реагує з кислотами та лугами, не змінює смак продуктів та не вбирає сторонніх запахів.

Великий асортимент

Запрошуємо купити каструлі в інтернет-магазині Resto-M з доставкою та гарантією. У нас представлені:

  • Високі та низькі каструлі для приготування різноманітних страв на велику кількість людей. У них можна варити, тушкувати, готувати соуси та рідкі страви, такі як супи та бульйони. Є моделі з кришкою та без.
  • Спеціалізоване начиння для риби та гасіння. Подовжена форма "рибних" моделей дозволяє готувати продукт цілком. Вони обладнані зручними ручками, кришкою для утримання вологи. Є спеціальні решітки або підставки для зручного викладання та вилучення риби. Каструлі для гасіння мають широку та неглибоку форму, що дозволяє максимально рівномірно та швидко прогрівати продукти.
  • Каструлі з тришаровим литим дном є вершиною кулінарної інженерії. Тришарове дно включає шар алюмінію, укладеного між двома шарами нержавіючої сталі. Це забезпечує відмінну теплопровідність та рівномірний розподіл тепла, що важливо для контролю над процесом приготування та запобігання пригоранню.

У нас представлені тільки професійні каструлі з потовщеними стінками та дном, які забезпечують рівномірний розподіл тепла та стійкість до деформацій при нагріванні. Це дозволяє успішно використовувати їх на комерційній кухні. Каструлі легко миються та чистяться. Сумісні з посудомийними машинами.

Спеціалізований інтернет-магазин каструль та професійного кухонного обладнання для закладів громадського харчування запрошує вас до співпраці! Понад 10 років ми імпортуємо товари з Європи, Туреччини, Китаю та співпрацюємо з українськими постачальниками. Нам довіряють тисячі підприємств України. Будемо раді допомогти вам.

Фільтр
Категорії
Ціна
грн. грн.
Виробники
Тип
Форма
Матеріал
Об'єм
більше.. приховати
Діаметр
більше.. приховати
Фільтр