Ножі


Професійний ніж – це зручне та гостре приладдя, яке допомагає кухарю готувати справжні шедеври з простих продуктів. Його замовляють на подарунок шеф-кухарю, для організації роботи кухні нового закладу чи заміни зношеного інвентарю. Пропонуємо замовити ножі від відомих виробників професійного приладдя. Ця продукція вже перевірена часом та обставинами, тому точно принесе користь вашій професійній кухні.

Види ножів

До нас звертаються, щоб купити ножі з лезами із нержавіючої сталі та зручними руків’ями. Таке приладдя не потребує особливого догляду й надовго зберігає свої властивості. Його навіть можна мити в посудомийній машині.

Продукція з нашого каталогу допомагає працівникам професійної кухні швидко різати овочі, м’ясо та рибу для приготування смачних страв. Окрім ножів ми пропонуємо придбати столові набори, які допоможуть сервірувати стіл перед приходом гостей.

Види ножів в каталозі "Ресто-М":

  • за призначенням – столовий, десертний, для м’яса;
  • за серією – "CLASSIC", "BAR", "RESTAURANT";
  • за кількістю – набір ножів чи окремий інструмент;
  • за виробником – IBILI, STALGAST.

Також у нас можете замовити ножі для піци й лопатки для порційної подачі тортів. Ми забезпечимо швидку обробку та доставку вашого замовлення до закладу.

Де купити ножі для професійної кухні?

Компанія "Ресто-М" має понад 15 років досвіду в оснащенні професійних кухонь ресторанів та готелів. Ми працюємо з перевіреними європейськими виробниками. Зберігаємо продукцію на власному обладнаному складі, щоб захистити її від негативного впливу вологи. Знаємо, як відрізнити якісні ножі від неякісних, тому збираємо у своєму асортименті тільки відмінну продукцію. Замовляйте наші товари та переконайтесь у цьому на власному прикладі!

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр