Овочерізки


Одне із завдань професійної кухні полягає в тому, щоб оптимізувати всі процеси. Отже, кухар витрачає менше сил і часу, а гість отримує смачну страву в максимально короткі терміни. Тому так популярні машини для миття овочів, слайсери, м'ясорубки та овочерізки. Звичайно, можна вручну нарізати будь-який овоч, проте доведеться витратити не одну годину часу. А професійний пристрій впорається з усіма завданнями значно швидше. До того ж, девайс допоможе не тільки нарізати, а й нашаткувати і подрібнити продукт. Якими бувають професійні овочерізки в інтернет магазині та на що важливо звернути увагу – розповімо далі.

Промислові vs побутові овочерізки

Можна помітити, що існують пристрої для домашнього користування. Вони також здатні нарізати продукцію і можуть бути адаптовані на кухні як виняток, наприклад, коли їхній функціонал використовується вкрай рідко. Справа в тому, що замовити промислові овочерізки буде потрібно, коли від техніки очікується продуктивність, ергономічність, широкий функціонал і можливості. Об'єм завантажувального відсіку у промислового пристрою буде великим, а двигун розрахований на безперервну роботу протягом тривалого тимчасового проміжку. Він не нагріватиметься, а отже виробнича овочерізка в Україні прослужить не один рік.

овочерізки

Класифікація овочерізок

Залежно від того, який обсяг роботи передбачає кухня кафе або ресторану, вибирається і продуктивність овочерізки. Найчастіше техніка поділяється на три типи:

 • мала;
 • середня;
 • велика.

Перші розраховані те що, щоб переробляти до 60 кг продуктів протягом години. Вони мають невеликі габарити, економічні, легко розмістяться навіть за умови обмеженого простору. Середні промислові овочерізки недорого необхідні, якщо існує потреба в обробці до 250 кг продукту, наприклад, в ресторанах з великим потоком гостей. Велика техніка найчастіше розміщується на підлозі і необхідна для їдалень або виробництв.

За способом нарізування аксесуар може бути дисковим або ножовим. Проте професійні інструменти найчастіше бувають саме дисковими. Зручно, що купити професійну овочерізку можна одразу з набором насадок (іноді навіть до 50 штук). Найбільш популярними є:

 • слайсерні;
 • для нарізки соломкою;
 • для нарізки кубиком.

Насадки підбирають виходячи з цілей - що необхідно зробити з продуктом, наприклад, натерти, нашаткувати або нарізати певною формою.

На що звернути увагу при покупці

Важливо відзначити, що ціна на овочерізки для громадського харчування може змінюватись. Вона залежить від змін техніки:

 • її принципу роботи;
 • габаритів;
 • потужності;
 • продуктивність;
 • кількості змінних насадок.

Ще один важливий фактор – матеріал корпусу та деталей. Оскільки виріб безпосередньо стикається з продуктами харчування, необхідно, щоб кожен елемент не окислювався. Тому фаворитами буде нержавіюча сталь та алюміній.

Перевага використання овочерізки на кухні є очевидною. Вона, як і машина для очищення овочів, дозволить заощадити час кухаря, адже швидкість підготовки інгредієнтів для блюда зросте. Устаткування працює тихо, не надаючи зайвого шуму, до того що правильно підібрана конфігурація не займе місце на кухні. Ще один плюс – чистота роботи. Оскільки все сміття залишатиметься у спеціальній камері. Овочерізки можуть працювати як із вареними, так і сирими овочами. Зручна буде додаткова функція виставлення швидкості роботи.

На сьогоднішній день овочерізки, хліборізки, міксери та інші пристрої значно полегшують роботу на професійній кухні. Тому краще не заощаджувати на устаткуванні і тоді воно прослужить довгі роки.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна-виробник
Фільтр