Для державних закладів


Для повноцінної роботи держслужбовців потрібна не тільки сучасна комп’ютерна техніка й зручні робочі місця, а й можливість отримати повноцінний гарячий обід, не виходячи з будівлі установи. "Ресто-М" – це компанія, яка забезпечує їдальні державних закладів всім необхідним обладнанням для стабільної роботи. Ми допомагаємо налагодити зберігання продуктів, приготування та роздачу страв, а також підтримку роботи інструментарію та навіть боротьбу з комахами.

Види техніки для державних закладів

У нас замовляють плити, рисоварки, супниці та пароконвектомати, які допомагають швидко приготувати смачні страви з дотриманням технології. Також можете купити холодильне обладнання для державних закладів, щоб правильно зберігати продукти та готові страви. Машини для миття, чистки та різання овочів допомагають досягти більшої продуктивності в умовах обмеженого часу. Окрім цього ми пропонуємо стерилізатори й заточки для ножів, щоб швидше різати м’ясо, рибу та овочі. Також наявні ваги для контролю використаних інгредієнтів.

Переваги "Ресто-М"

Пропонуючи замовити обладнання для державних закладів, ми консультуємо бюджетні установи, організовуємо доставку та обслуговування техніки. Залишайте заявку, щоб їдальня запрацювала з підвищеною ефективністю.

Наші переваги:

  • забезпечуємо їдальні професійною технікою з 1993 року;
  • допомагаємо налагодити різні технологічні процеси на кухні та у залі;
  • маємо власний транспорт для доставки техніки до державного закладу;
  • допомагаємо відкрити їдальню у новій будівлі чи оновити обладнання, що використовується по 20-30 років.

Залишайте нам заявку, щоб отримати професійну консультацію та купити обладнання для державних закладів у перевіреного постачальника.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр