Жаростійкий посуд


Професійний жаростійкий посуд призначений для тушкування, запікання та інших способів приготування страв з овочів, риби чи м’яса. Він витримує температуру до 300 °C, не окислюється, не псується від дії миючих засобів. Деякі види посуду можна мити в посудомийній машині, щоб швидко підготувати інвентар для приготування страв до шведського столу чи банкету.

Вимоги до жаростійкого посуду

Пропонуємо посуд з жаростійкого скла та нержавіючої сталі. Для безпечного використання інвентарю можете також придбати захисні рукавички, кухонні лопатки, столові прибори.

Вимоги до жаростійкого посуду:

  • простота догляду та стійкість до подряпин;
  • захист при пригоряння страв в процесі приготування;
  • стандартизовані розміри для використання з різними видами печей.

Поспішіть купити жаростійкий посуд, який не вбирає сторонні запахи. Так аромат страви залишається приємним та насиченим.

Асортимент товарів

Ми постачаємо як універсальний, так і спеціальний жаростійкий посуд. У другому випадку можна приготувати тільки певну страву. Пропонуємо придбати інвентар окремо або комплектом. Обирайте товар з каталогу, оформлюйте замовлення та отримуйте його з доставкою.

Ціна на жаростійкий посуд залежить від виробника, розмірів, матеріалу та інших характеристик. Рекомендуємо детально вивчити опис товару, щоб підібрати оптимальну модель для конкретних задач на професійній кухні.

  • Як замовити жаростійкий посуд?

Ми пропонуємо товари зі складу. Оформлюйте замовлення, вказуйте кількість посуду та отримуйте покупку найближчим часом. У нас власний транспорт, тому виключений ризик псування товарів в дорозі.

Купуйте товари у надійного постачальника, щоб ваша кухня була призначена для швидкого приготування та подачі гарячих страв.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Фільтр