Варіанти доставки

Зробити замовлення Ви можете цілодобово. Опрацьовується  воно протягом доби (не враховуючи вихідні та святкові дні), після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення наявності замовленого товару, адреси складу транспортної компанії і термінів доставки.


Відправлення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

Зверніть увагу:

-Безкоштовна доставка діє при замовленні на суму 500 грн і більше. В іншому випадку вартість доставки оплачує Покупець.
-Товар на відділенні транспортної компанії зберігається протягом 5 днів, після чого автоматично повертається відправнику.
Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадку жодні претензії щодо зовнішнього вигляду розглядатись не будуть.

Способи доставки:

Доставка товарів по Україні здійснюється:

-На відділення транспортної компанії Нова Пошта, яке не має обмежень по вазі.
-Власним автотранспортом у м. Львів та м. Київ (на умовах передоплати). Гарантуємо доставку протягом 24 годин з моменту підтвердження замовлення.

Ми, зі свого боку, зробимо все для максимально оперативного та зручного виконання замовлення!

Варіанти оплати

Оплата проводиться виключно в національній валюті України.

Готівковий розрахунок:

1.Післяплатою -оплата вартості замовлення на відділенні транспортної компанії, яка здійснює доставку товару (Нова Пошта). Доставка грошей назад здійснюється за рахунок клієнта;
2.Безпосередня оплата в касу відправника.
3.Через термінал ПриватБанку.

Безготівковий розрахунок:

1.Оплата по перерахунку

Фізичні особи можуть сплатити замовлення через будь-який зручний банк. Більш детальну інформацію ви отримаєте від менеджера після оформлення замовлення на сайті.

Юридичним особам необхідно надіслати виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ(єдиного податку). Після оплати необхідно надіслати скан-копію доручення, а оригінал надіслати на поштову адресу.

Зверніть увагу! При безготівковому розрахунку вартість замовлення не змінюється!

2.Через термінал на касі продавця
3.Оплата через систему «Приват24»