Компанія Resto-M  є постачальником професійного кухонного обладнання та посуду для закладів громадського харчування.

 

  Якщо Ви плануєте відкрити або вже маєте діючий ресторан, готель, бар, бістро, харчове виробництво чи мережеві заклади харчування – Вам до нас!

Або, можливо, Ви - починаючий приватний підприємець, або вже власник інтернет-магазину з продажу професійного інвентаря для закладів HORECA Вам, також, до нас!

 

  Ми займаємося професійним кухонним обладнанням та посудом на українському ринку HORECA з 2008 року та імпортуємо товари з Європи, Туреччини та Китаю, також співпрацюємо в українськими виробниками.

  Наш досвід дозволяє нам із впевненістю сказати, що ми є одним з провідних постачальників обладнання та професійного кухонного  інвентаря на Західній Україні.

  Основна специфіка нашої роботи – це комплексне оснащення закладу. В нашій компанії кілька відділів, які поетапно надають сервіси згідно потреб клієнтів.

 

Відділ Проектування

  Наші дизайнери добре розуміють усі аспекти повсякденних проблем професійних кухонь, тому, коли ви вибираєте нашу компанію для здійснення проектування вашого закладу, можете бути впевнені, що отримаєте рішення, яке повністю задовільнить ваші потреби. Проектування виконується за допомогою технології AutoCad.

 

Відділ Продажу

  Незалежно від розмірів вашого підприємства або коштів, які Ви  можете вкласти у свій заклад, наші досвідчені менеджери запропонують обладнання, що задовільнить Ваші побажання та можливості. Разом з тим, Ви можете бути певні, що обладнання, яке ми вам продаємо буде надійним, ми гарантуємо його довготривалу роботу протягом багатьох років, швидку та повну окупність ваших інвестицій. З асортиментом наших товарів ви можете ознайомитися в розділі КАТАЛОГ.  

 

Відділ Логістики

УСІ УМОВИ ДОСТАВКИ ТУТ

 

Сервісний центр

У нас Ви отримуєте повноцінне гарантійне обслуговування та післягарантійну підтримку протягом усього терміну експлуатації обладнання, яке здійснюють  кваліфіковані фахівці.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Відділ Диллерів та оптових продажів

Ми пропонуємо комплексну підтримку на всіх етапах співпраці для наших оптових клієнтів та дилерів на всіх етапах роботи.

У нас:

  -прямі поставки обладнання з усього світу;

  -спеціальні ціни для оптових покупців;

  -індивідуальний підхід до кожного дилера;

ДИЛЕРАМ

 

Ми підтримуємо тісні стосунки з нашими вітчизняними та іноземними постачальниками, щорічно відвідуємо фабрики виробників товарів та міжнародні виставки гасторо-індустрії. Отже, наша команда в курсі всіх новин та актуальних продуктів ринку HORECA. 

Тому наші клієнти завжди отримують товар та сервіс, які відповідають їх запитам та потребам.

 

Усі наші Клієнти – це наші найцінніші Партнери. ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ