Хлібопекарське обладнання


Покупцям важливо відчути аромат свіжої випічки, адже він асоціюється з домом та затишком. Однак, пекарям потрібно не тільки піклуватись про аромат, а й чітко контролювати всі етапи виробництва. Тільки так можна запропонувати покупцям випічку, за якою їм захочеться повернутись до вас знову.

Наша компанія Resto-M пропонує відмінне хлібопекарське обладнання для готелів, супермаркетів, міні-пекарень, піцерій, кав’ярень та інших закладів. Ми продаємо, привозимо, обслуговуємо якісну техніку, яка допоможе творити шедеври на професійній кухні. Залишайте нам заявку, щоб купити хлібопекарське обладнання відомих виробників.

Види обладнання

Розпочинайте бізнес або замінюйте наявну техніку витривалими професійними машинами.

Resto-M пропонує закладам громадського харчування такі види обладнання:

  • Борошнопросіювачі – машини, з яких починається весь процес. Техніка допомагає збагатити борошно киснем, очистити від домішок.
  • Вилкові та спіральні тістомісильні машини. Спіральні машини замішують дріжджове тісто з житнього чи пшеничного борошна, тому їх переважно купують пекарні та хлібозаводи. Також ця техніка може підготувати здобне чи листкове тісто. Вилкові машини зазвичай допомагають виготовити традиційні види хлібу.
  • Пароконвектомати – машини, які призначені для рівномірного випікання без підгорілих та "сирих" ділянок.
  • Печі для піци допомагають автентично приготувати італійську страву.

Ціна на хлібопекарське обладнання залежить від типу та можливостей техніки. Ми піклуємось про те, щоб ви отримали техніку з доставкою та скористались сервісним обслуговуванням за потреби.

Щоб замовити хлібопекарське обладнання з доставкою, оберіть техніку на нашому сайті й оформіть заявку.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр