Печі для піци


Професійні печі для піци в каталозі інтернет-магазину Resto-M представлені одноярусними та двоярусними моделями різної місткості (від 4 до 18 піц) та розмірами камери. Оснащені термостатом із діапазоном регулювання температури до 400 °C, аналоговим термометром та прозорими вікнами у дверцятах для контролю процесу випікання. Підстави виконані з вогнетривкої цегли для рівномірного розподілу тепла. Моделі призначені для інтенсивного використання за умов професійної кухні.

Особливості та параметри наших печей для випікання піци

Професійні електричні печі для піци обладнані:

  • Термостати з діапазоном регулювання від 0 до 500°C, що дозволяє точно підтримувати задану температуру, критично важливу для якісної випічки піци.
  • Дверцята з прозорими вікнами для контролю за процесом приготування.
  • Інтуїтивно зрозуміла панель управління. Таке рішення спрощує роботу персоналу та скорочує час на навчання.
  • Спеціальною ізоляцією духового блоку, що сприяє зниженню тепловтрат, забезпечуючи економічність та ефективність використання енергоресурсів.
  • Підставою з вогнетривкої цегли, що гарантує рівномірний розподіл тепла по всій площі піци.

Модельний ряд включає кілька основних лінійок зі схожими параметрами, але різною місткістю та розмірами. Наприклад, професійна піч для піци моделі PO-901 або PO-902 підійде для великих піцерій із високими обсягами замовлень. З ними можна випікати до 18 піц розміром 30 див.

Моделі PO-401T/PO-402T та PO-501T/PO-502T, з меншою місткістю (від 4 до 8 піц), підходять для закладів із середнім потоком клієнтів. Вони забезпечують баланс між продуктивністю та компактністю, що важливо для оптимізації робочого простору.

Для невеликих ресторанів або кафе, де кожен квадратний метр на рахунку, краще використовувати духовку для піци PO-601T серії або PO-602T: вони поєднують компактні розміри і достатню продуктивність.

Всі моделі оснащені необхідними функціональними елементами для професійного використання, включаючи точний контроль температури, якісну ізоляцію та міцну основу з вогнетривкої цегли для рівномірного розподілу тепла.

Духовки для піци |

Менеджери компанії Resto-M можуть допомогти вам вибрати піч для випікання піци з урахуванням потреб вашого бізнесу. У нас зібрано професійне обладнання від спеціалізованих брендів, що працюють із сегментом ХоРеКа: Maksan Industrial Kitchen Equipments (Туреччина), STALGAST та ін. Більшість товарів доступні для швидкого відправлення зі складу. Ми встановлюємо ціни, рекомендовані виробниками та пропонуємо спеціальні знижки для оптових покупців.

Представлені печі для піци добре зарекомендували себе на ринку Східної Європи й не тільки. Виробник збирає обладнання для сегменту ХоРеКа на заводі площею 5850 м², та експортує продукцію до 28 країн світу. Якість захищена сертифікатами та гарантією, правом на повернення та обмін відповідно до Закону України про права споживачів.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Фільтр