Фритюрниці


Пропонуємо купити фритюрницю для професійної кухні. З безкоштовною доставкою в Україні та офіційною гарантією. У нас зібрано продукцію польських брендів Roller Grill та Stalgast, які спеціалізуються на виробництві обладнання для HoReCa. Це фритюрниці найвищої якості, розроблені спеціально для комерційного використання.

Про продукцію: фритюрниці

Професійна промислова фритюрниця характеризується високою продуктивністю, більшою місткістю та посиленою конструкцією, призначена для інтенсивного та безперервного використання в умовах ресторанної кухні. Вона обладнана функціями, що забезпечують стабільність температури, безпеку експлуатації та легкість у догляді, включаючи:

  • термостати;
  • світлові індикатори режимів роботи;
  • систему "холодна зона" за рахунок якої олію можна використовувати якомога довше без заміни;
  • функцію автоматичної фільтрації олії та зручні ручки;
  • системи запобігання перегріву;
  • крани для зливу олії та ін.

У нас є електрофритюрниці та газові моделі. Газові зазвичай швидше реагують зміни параметрів температури. Але генерують більше тепла в навколишній простір, що може вплинути на загальний комфорт в кухонній зоні, особливо в маленьких приміщеннях, що погано вентилюються.

Електричні мають більш стабільний температурний режим. До того ж для роботи обладнання на газу потрібна наявність відповідної інфраструктури та умов підтримки необхідних заходів безпеки, тоді як електричні моделі простіше в установці й не вимагають спеціального обладнання.

Також фритюри, купити які ви можете у нас, відрізняються:

  • Кількістю камер. Важливо оцінити, чи потрібна можливість одночасної роботи з різними видами продуктів (двокамерні моделі) або достатньо однієї камери.
  • Підлоговим та настільним виконанням. Настільні фритюрниці хороші для маленьких кухонь та малого обсягу страв. Вони маленькі та зручні. Підлогові фритюрниці більші та потужніші, підходять для великих ресторанів з багатьма замовленнями. Різні місткості камер дозволяють адаптуватися до потреб різних кухонь — від невеликих кафе до великих ресторанів з високою прохідністю.

Будь-яка електрофритюрниця, купити яку ви можете у нас, забезпечить швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла. Ви скоротите час приготування страв, зможете швидше обслуговувати клієнтів та підвищити продуктивність бізнесу.

Енергоефективність та довговічність європейських фритюрниць допомагають скоротити витрати на електрику чи газ, а також витрати на обслуговування та ремонт обладнання. Крім того, європейські стандарти виробництва забезпечують високий рівень безпеки та гігієни, що важливо для дотримання законодавчих вимог та запобігання ризикам для здоров'я клієнтів та персоналу.

Запрошуємо вас купити фритюрницю в інтернет-магазині Resto-M. Починаючи з 2008 року компанія успішно працює на українському ринку. Ми спеціалізуємося на імпорті товарів з Європи, Туреччини, Китаю та України, постачаючи промислове обладнання для сегменту ХоРеКа сотням підприємців щорічно. На нашому веб-сайті ви можете ознайомитись з асортиментом, цінами, детальними описами продукції, а також варіантами доставки та оплати. Тут ви також можете здійснити замовлення та сплатити покупку.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна виробник
Тип установки
Країна-виробник
Фільтр