Холодильне обладнання


Пропонуємо купити холодильне обладнання для ресторанів, барів та інших закладів HoReCa. Каталог товарів компанії Ресто-М представлений великою кількістю багатофункціональної та спеціалізованої техніки, що розрізняється за призначенням, габаритами, зовнішнім виглядом, температурними режимами, додатковими функціями.

Види холодильного обладнання

Пропонуємо замовити холодильне обладнання для оснащення закладів HoReCa:

  1. Холодильні, морозильні шафи універсальні та спеціалізовані (винні, морозильні скрині, барні холодильники, міні-бари).
  2. Спеціалізоване холодильне обладнання (фризери для морозива, льодогенератори, гранітори).
  3. Холодильні, морозильні столи, у тому числі, для салатів, сендвічів, піци.
  4. Універсальні та спеціалізовані холодильні, морозильні вітрини для зберігання та демонстрації страв і напоїв з прямим та гнутим склом (кондитерські, настільні, суші-кейси, для викладки морепродуктів на кригу, бонети, сокоохолоджувачі).

Можемо запропонувати різноманітні холодильні та морозильні гірки для постійного зберігання і презентації напоїв. Також у нас можна купити холодильне обладнання для шокового охолодження та заморозки.

Уся професійна техніка розрахована на різні температурні режими, потужність, має різну місткість та продуктивність, тому є можливість підібрати обладнання на будь-які продукти для будь-якого меню.

Наша компанія реалізує холодильну техніку гуртом і в роздріб. Пропонуємо доступні ціни на професійне холодильне обладнання, знижки. Практикуємо комплексне оснащення закладів HoReCa. Подбаємо про доставку замовленого товару по Західній Україні та в інші регіони.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр