Скляний посуд


Піклування про гостя виражається у різних деталях. Наприклад, важливо не тільки швидко приготувати напій, а й подати його у чистій чашці без сколів. Взагалі класикою вважається фарфоровий посуд. Однак, за ним важко доглядати. Ще він не стійкий до ударів. Тому компанія "Ресто-М" пропонує купити скло та кераміку.

Посуд з цих матеріалів відрізняється хімічною інертністю і відповідністю зазначеним санітарним нормам. Також вироби зі скла та кераміки не змінюють смак страв та напоїв, не тримають запахів. Їх використовують різні заклади громадського харчування, де важлива зносостійкість посуду.

Пропонуємо замовити скло та кераміку в необхідній кількості. В нашому асортименті є заварники, контейнери, а також склянки та чашки. Якщо замовляєте велику партію посуду, ми організуємо доставку з нашого складу до вашого закладу. У нас власний імпорт товарів IBILI та інших європейських виробників. Ми гарантуємо швидку поставку вашого замовлення.

Наш скляний та керамічний посуд замовляють для:

  • відкриття нового закладу громадського харчування;
  • покупки додаткової партії посуду про всяк випадок;
  • оновлення запасу посуду, який зношується в процесі використання.

Ціна на скло та кераміку нижча за вартість фарфорових виробів. При цьому наші товари витримують великі перепади температур та характеризуються простим доглядом.

Як замовити в "Ресто-М"?

Скляний та керамічний посуд потрібен для кава-брейків, сніданків та обідів. Тому важливо мати великий асортимент такого посуду в барі чи на професійній кухні.

Щоб замовити посуд, додайте товар у "кошик" та оформіть покупку. Наші представники зателефонують вам, щоб дізнатись деталі. Поспішіть купити скло та кераміку для відмінної подачі напоїв у вашому закладі.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр