Шведський стіл та фуршет


При організації шведського столу та фуршету важливо правильно презентувати страви й напої, підтримувати їх рекомендовану температуру та забезпечити зручність для великої кількості людей. Ці задачі здаються абстрактними.

Особливо, якщо ви не маєте досвіду організації таких заходів. Компанія "Resto-M" пропонує замовити посуд для шведського столу та фуршету. Ми маємо все, що потрібно таким заходам. Наприклад, спеціальні вітрини збережуть апетитний вигляд кондитерських виробів.. Відро для шампанського допоможе підтримати комфортну температуру напою. Блюда, графини, диспансери, кошики дозволять організувати вільний доступ до страв і напоїв.

Асортимент посуду

Нашу продукцію замовляють готелі, ресторани та кафе, які проводять презентації, запрошують гостей на сніданки й обіди, організовують корпоративні чи інші зустрічі. Ми пропонуємо зносостійкий посуд, який після заходу легко помити в посудомийній машині. Завдяки універсальному дизайну приладдя можна використовувати у закладах будь-якої специфіки. Поспішіть замовити посуд для шведського столу й фуршету та підготуватись до важливих заходів.

Вимоги до посуду для шведського столу й фуршету

Пропонуємо посуд стандартних форм, який допоможе зберегти вільне місце на стільниці та апетитно подати готові страви.

Вимоги до посуду для шведського столу й фуршету:

  • універсальна кольорова гама, простий дизайн;
  • зносостійкість;
  • відповідність гігієнічним вимогам;
  • стійкість до подряпин;
  • стандартизовані розміри.

Ціна на посуд для шведського столу та фуршету залежить від виробника та матеріалу виготовлення. Можете замовити приладдя з фарфору, скла, нержавіючої сталі та інших матеріалів, які відмінно показали себе у складних умовах.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр