Кондитерський інвентар


Пропонуємо купити кондитерський інвентар для професійних майстерень, ресторанних кухонь та домашнього використання. У нашому каталозі ви знайдете безліч інструментів та необхідних матеріалів для приготування, прикраси та сервірування десертів. Всі вироби для роботи з тестовою сумішшю, кремами, начинками шоколадними виробами тощо, відрізняються високою якістю, гігієнічністю, стійкістю до корозії та довговічністю.

Resto-M – великий постачальник професійного кухонного обладнання, зокрема кондитерського інструменту, з вигідними умовами співпраці для малого та середнього бізнесу. З 2008 року ми імпортуємо товари з Європи, Туреччини та Китаю та України та постачаємо професійний посуд для кухарів сотням підприємців нашої країни щороку.

Ми вибираємо тільки найкращі товари, з хорошими відгуками від рестораторів та шефів та сертифікатами.

Великий каталог інструментів та дрібниць для обладнання кондитерської

У цьому розділі можна замовити професійний інвентар для кондитерів, незамінний у роботі з десертами на всіх етапах приготування. У нас є:

  • Інструменти для моделювання та обробки тесту. Професійні інструменти для точної та ефективної обробки різних видів тесту у виробничих умовах. Лопатки, ножі, ролики, качалки, пензлики, сито та інші корисні дрібниці, необхідні господині та професійному кондитеру при підготовці продукту до випічки.
  • Форми та вирубки для випікання. Фігурні, прямокутні, силіконові та металеві форми для пирогів, хліба тощо, а також кондитерські кільця для випікання різного діаметру та квадратні форми для торта в асортименті.
  • Прилади та інструменти для вимірювання та дозування. Високоточні електронні кухонні ваги, мірні ложки, диспенсери.
  • Товари для декорування та складання тортів: кондитерські шприци, мішки, столики, що обертаються, шпателі для вирівнювання тортів, нанесення крему, шоколаду або глазурі, оброблення кулінарної маси тощо.

І багато іншого. Весь кондитерський інвентар, який можна купити на цьому сайті, дозволяє обладнати як невеликі кондитерські майстерні, так і масштабні виробничі цехи. Завдяки різноманітності представлених товарів можна створити функціональний та високоефективний простір для роботи. Тут представлені інструменти, які дозволяють виконувати найскладніші техніки, чи то робота з найтоншими аркушами тіста, створення делікатних декорацій чи складні етапи темперування шоколаду.

Весь професійний кондитерський інвентар розроблено з урахуванням стандартів безпеки харчових продуктів (FDA, EN норми). Це гарантує, що матеріали, що використовуються у виробництві інструментів, є абсолютно безпечними при контакті з харчовими продуктами. Обладнання та інструменти, призначені для використання у вологому середовищі кондитерської кухні, мають підвищену стійкість до корозії та інтенсивного навантаження, що значно продовжує їх термін служби. Багато наших інструментів розроблені з урахуванням ергономіки, що забезпечує комфорт і безпеку для кондитерів при тривалій роботі.

Запрошуємо вас купити інвентар для кондитерської в інтернет-магазині Resto-M із доставкою в Україні.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр