Графік роботи: Пн-Пн 9:00-18:00 Сб- Нд вихідні | (099) 520-01-18 (098) 608-45-59 (063) 459-77-01 | Viber Telegram resto.m.sales@gmail.com |
Фритюрниці
Фритюрниця електрична ФЕ-10,0+10,0 АРМ-ЕКО
Фритюрниця електрична ФЕ-3,5 АРМ-ЕКО
Не тільки пароконвектомати будуть візитною карткою професійної кухні. Насправді правильно обладнання робочого простору дозволяє кухареві економити час і власні сили. Тому зону його відповідальності потрібно поповнювати сучасною технікою. Так, однією з представниць таких девайсів є професійна фритюрниця в Україні, без якої не обійтися при різноманітному меню. Саме в ній можна приготувати улюблену всіма картоплю фрі, нагетси, чебуреки, пиріжки, котлети по-київськи та інші страви, що обсмажуються у паніровці. І щоб кожна позиція швидко готувалася і була смачною, знадобиться якісна техніка — фритюрниця для виробництва недорого з інтернет-магазину.
Особливості вибору фритюрниць
Перед тим, як зробити замовлення, необхідно дізнатися більше про конфігурацію даної техніки. Адже в асортименті представлені різні моделі, тому варто вибирати пристрій, який відповідав би потребам конкретної кухні. Так, наприклад, якщо в меню закладу є піца, то не обійтися без печі для піци, багато страв у паніровці – терміново потрібна фритюрниця. Головними критеріями вибору будуть:
- обсяг ванни для олії;
- потужність;
- розміри холодної зони;
- наявність аварійного термостату;
- наявність крана для зливу відпрацьованої олії;
- Додаткові особливості роботи.
Пропонуємо по порядку вивчити кожен з пунктів, а потім приймати рішення, який професійний фритюр в інтернет магазині вибрати.
Визначаючи розмір ванни необхідно розрахувати скільки гостей одночасно обслуговує заклад і як багато позицій для обсмажування в маслі є в меню. Якщо замовлення на такі страви не такі популярні, то може вистачити однієї-двох ванн на 12 літрів. У разі невеликих кафетеріїв буває достатньо однієї ванни на 5 літрів. А ось наявність двох і більше ванн необхідно, коли купити професійну фритюрницю планується для фаст-фуду. Однак важливо пам'ятати, що під час занурення продукту потрібно враховувати його обсяг, адже він витіснятиме масло.
Чим більшою буде потужність виробу, тим швидше нагріється олія. А значить, і обслуговування гостей можна переходити швидше.
Холодною зоною називається відстань між нагрівальним елементом та дном девайсу. Добре, якщо воно буде більшим. Адже там осідатимуть відпрацьовані частинки, які не змішуватимуться з жиром.
Вирішуючи замовити фритюр професійний , важливо звернути увагу на наявність аварійного термостата. Він потрібен для того, щоб налите масло не горіло. Зазвичай прилад виставляється на рівні 230 градусів і як тільки температура масла досягає такої позначки, техніка автоматично вимикається. Відповідно, пожежна безпека дотримується повною мірою.
Іноді ціна на професійну фритюрницю для кафе буде вищою, якщо техніка обладнана спеціальним краном для зливу олії, який є у моделях місткістю від 8 літрів.
Останній критерій відповідає за те, де розташовуватиметься обладнання. Адже часто буває, що приміщення кухні обмежене і немає вільного місця на поверхні - там вже стоїть гриль, мікрохвильова піч або овочерізка. Тому, купуючи фритюрницю, можна обирати — це буде настільний або підлоговий варіант. Також техніка може працювати від електрики або газу. Перші вважаються більш безпечними та простими в експлуатації.
Якщо існує така необхідність, то за допомогою спеціального дозатора можна готувати пончики у фритюрниці. При цьому купівля спеціального апарату вже не буде потрібно.