Фаст-фуд обладнання


Сфера фаст-фуда зазвичай має такі особливості:

  • специфічне меню;
  • страви реалізуються на виніс;
  • здебільшого невелика робоча та торгівельна площа.

Це потребує наявності нетипового обладнання у порівнянні з іншими закладами HoReCa.

Пропонуємо купити фаст-фуд обладнання

В компанії Resto-M можна замовити фаст-фуд обладнання гуртом та в роздріб з доставкою по Західній Україні та в інші регіони:

  1. Основне обладнання. Грилі різних типів і конструкцій: SALAMANDRA, для курей, вапо-гриль, з вулканічною лавою, роликові, контактні. Апарати для приготування: хот-догу, шаурми, конопіци, пончиків, гарячого шоколаду, попкорну, солодкої вати. Різноманітна спеціалізована техніка: млинниці, вафельниці, рисоварки, фритюрниці, чебуречниці, шашличниці, преси для гамбургерів, тостери.
  2. Теплове обладнання. Багатофункціональна техніка: поверхні для смаження, пароконвектомати, індукційні та конвекційні печі, теплові поверхні та мости, настільні теплові вітрини, марміти, електрокип’ятильники. Спеціалізовані апарати: печі для піци, сосисковарки, супниці електричні, чаєроздатчики, кавоварки.
  3. Холодильна техніка. Великий вибір моделей холодильних вітрин настільних, холодильних та морозильних шаф, сокоохолоджувачів, граніторів, морозильних скринь.
  4. Електромеханічне обладнання. Картоплерізка.
  5. Додаткове торговельне обладнання. Пропонуються до продажу різноманітні торговельні прилавки для фаст-фуда, столи-тумби для лінії FAST FOOD, тумби для мусора FAST FOOD, диспенсери (накопичувачі) для салфеток та інше.

Товар відповідає санітарним нормам, вимогам ергономіки та енергозбереження. Пропонуємо доступні ціни на фаст-фуд обладнання, вигідні знижки на техніку.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр