Барний інвентар


Пропонуємо купити барний інвентар – буквально всі дрібниці, необхідні для ефективної роботи бару. Створення функціонального та естетичного робочого простору у барній зоні. Інструменти для приготування напоїв, обслуговування клієнтів, підтримання чистоти та порядку.

Наші інструменти забезпечують швидкість у роботі та ергономіку, а також прості у догляді та чищенні. Інструменти оптимізовані для постійного використання в умовах великого потоку клієнтів, не потребують спеціального догляду, дозволяють підвищити безпеку умов праці та сприяють якісному обслуговуванню гостей.

Барний інвентар в Resto-M

З 2008 року наша компанія спеціалізується на імпорті обладнання для сегменту ХоРеКу з Європи, Туреччини, Китаю та України. Ми постачаємо професійні інструменти бармена сотням підприємств щороку, підтримуємо тісне співробітництво з українськими рестораторами та західними постачальниками обладнання. Щорічно відвідуємо фабрики виробників та міжнародні виставки гастро-індустрії.

Наша команда із задоволенням допоможе вам підібрати барний інвентар у магазині компанії, з урахуванням ваших побажань та вимог бізнесу.

У нас є:

  • Інструменти для організації робочого простору: барні організатори, тримачі для келихів та пляшок, ящики бармена та килимки барні. Вони дозволяють барменам швидко та ефективно керувати робочими процесами, забезпечуючи легкий доступ до інструментів та інгредієнтів. Оберігають докладно від зносу та забруднень, що збільшує продуктивність і зменшує час на підготовку замовлень.
  • Інструменти для приготування та сервірування напоїв: шейкери з різними типами замикань для різних стилів коктейлів, стрейнери, що забезпечують чистоту напою від великих частинок, джигери з маркуванням для точного вимірювання інгредієнтів, мірні склянки, барні ложки з подовженою ручкою, подрібнювачі льоду, соковитискачі, темпери для кави, які гарантують рівномірний розподіл кави в портафільтрі, та багато іншого.
  • Аксесуари для сервірування та прикраси: відра для льоду та шампанського, термоси для підтримки температури гарячих напоїв, таці офіціанта, рімери, необхідні для декорування країв келихів та ін.
  • Інструменти для вина та міцних напоїв: штопори та відкривалки, гейзери для аерації вина, кулери, що підтримують оптимальну температуру вина у процесі подачі тощо.

Якісні європейські барні інструменти та інвентар зроблені переважно з нержавіючої сталі, ударостійкого полікарбонату та інших матеріалів, оптимальних для щоденного використання за умови великого потоку клієнтів. Функціональні деталі, наприклад штопори та відкривалки обладнані надійними механізмами, ергономічними ручками, збалансовані та якісно оброблені. Виробники приділили належну увагу та естетиці своїх інструментів, доповнивши функціональний дизайн стильними деталями.

Запрошуємо вас купити інвентар бармена для свого бізнесу у Resto-M! У нас зібрані професійні інструменти від спеціалізованих брендів, що працюють із сегментом ХоРеКа: STALGAST, HENDI (Польща), IBILI (Іспанія) та ін. Більшість товарів доступна до швидкого відправлення зі складу. За цінами, що рекомендуються виробниками.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр