Пароконвектомати

Плануючи відкриття нового ресторану чи кафе, важливо не лише знати ціни на професійні пароконвектомати в Україні, але й мати розуміння, який функціонал буде потрібно. Адже в асортименті у постачальників можна знайти техніку для будь-яких потреб – з мінімумом та максимумом можливостей. І на кожен товар буде свій покупець, оскільки переплачувати за функції, якими не користуватимуться, не є рентабельним. Пропонуємо докладніше ознайомитися з тим, які є пароконвектомати в інтернет-магазині і на що звернути увагу перед покупкою.

Що таке пароконвектомат і навіщо він потрібен?

Пароконвектомат - тип професійного теплового обладнання на кухні, який використовується для приготування їжі. Головна особливість та перевага такої техніки в тому, що вона використовує різні режими поєднання пари та конвекції. На відміну від стаціонарної плити, яка нагріває продукт знизу, пароконвектомат працює відразу в кількох режимах, впливає парою та циркуляцією гарячого повітря. Таким чином, лише один пристрій дозволяє:

 • обсмажувати продукти;
 • припускати;
 • впливати низькотемпературною парою;
 • запікати;
 • розігрівати.

До того ж, пароконвектомати в Україні мають функцію приготування випічки, варіння на парі, гасіння. Ще одна важлива особливість, заради якої варто придбати професійну техніку, — економія. Так, обладнання для закладу громадського харчування коштує дорожче за аналогічні прилади, але для домашнього побуту. Наприклад, базові індукційні плити або електричні духовки. Алевоно дуже швидко окупається за рахунок високої продуктивності та мінімальних витрат. Продукти готуються у великих обсягах, а витрати на газ чи електроенергію залишаються незмінними. Також, конвектомат сприяє зниженню витрати масла, а отже страви виходять менш калорійними та корисними. Якщо прийнято рішення купити пароконвектомати, то додатково можна звільнити місце на кухні, адже подібна техніка займає менше простору, ніж окремі девайси, що виконують ті ж самі функції.

Переваги використання пароконвектоматів

Крім функціональних та конструктивних особливостей, пароконвектомати мають низку унікальних переваг. Так, наприклад, навіть конвекційні печі або інше теплове обладнання не можуть забезпечити ці плюси:

 • оптимальне поєднання температури та вологості в камері;
 • рівномірне приготування без необхідності перевертати продукти харчування;
 • швидке нагрівання камери;
 • одночасне приготування кілька страв, щоб кожна з них зберегла свій смак та аромат;
 • не відбувається змішування запахів.

Також замовити пароконвектомати варто і заради того, щоб знизити втрати кінцевого продукту, наприклад, на смаження, оптимізувати трудові витрати. Обладнання такого типу часто має функцію самоочищення, при цьому легко миється вручну.

На що звернути увагу перед покупкою

Якщо говорити про конструктивні особливості, то варто звернути увагу на такі параметри, як:

 • кількість режимів роботи;
 • спосіб подачі пари;
 • розміри устрою;
 • наявність додаткових функцій.

Так, пароконвектомати недорого мають основні режими роботи - конвекція, пара, поєднання першого та другого. Добре, коли є ще й режим розморожування, підігріву, підтримання температури.

За способом подачі пари виділяють бойлерні та інжекторні пароконвектомати. Перший варіант стане чудовим рішенням для великої кухні, де готується кілька страв. Другий буде менш продуктивним, але при цьому коштуватиме дешевше. Розміри пристрою насамперед впливають на максимально допустимий обсяг продуктів, які можуть готуватися одночасно. Тому слід вибирати пароконвектомат виходячи з цілей та частоти застосування.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр