Подрібнювачі льоду


Скільки подрібненого льоду потрібно одному бару? Зазвичай рекомендується розраховувати приблизно 0,7-0,9 кг кожного відвідувача. Але потрібно враховувати не лише напої, а й використання льоду для охолодження пляшок, підтримання температури лосося тощо. Якщо відкриваєте заклад, потрібно придбати дробарку для льоду — механічну або автоматизовану.

Інтернет-магазин спеціалізованого обладнання для сегменту ХоРеКа Resto-M може запропонувати вам різні варіанти дробарок, з продуктивністю до 65 кг колотого льоду на годину. Зі швидкою доставкою по Україні та гарантією.

Електричні та ручні подрібнювачі льоду

Дробарка перетворює кубики льоду на подрібнений лід, який використовується в коктейлях або заморожених напоях. Пристрій оснащений міцним млином, який подрібнює тверді кубики льоду будь-якого розміру в дрібні уламки, не створюючи при цьому крижаний сніг. Управління пристроєм вкрай просте: заморожені кубики поміщаються у спеціальний лійкоподібний контейнер або бункер. Потім включається двигун (або вручну обертається рукоятка) і через кілька секунд подрібнені шматочки льоду потрапляють у приймальний контейнер і можуть бути використані для приготування холодних напоїв.

У нас можна купити ручний подрібнювач льоду: він не вимагає підключення до джерел живлення, так що лід можна дробити навіть за умови блекауту. Не потрібно займати розетку та продумувати ергономіку проводки. Крім того, ручний подрібнювач дозволяє регулювати час та зусилля, що витрачаються на дроблення. Наприклад, для маргарити можна робити велику, грубу кригу, а для смузі — дрібну крихту. Деяким барменам зручніше працювати саме так.

Продуктивність ручної дробарки льоду в годину залежить від безлічі факторів, включаючи розмір і конструкцію самої дробарки, зусилля, що додається оператором, і характеристики льоду, що використовується. В середньому, ручна дробарка може подрібнювати від 5 до 15 кг льоду на годину.

Якщо цього замало, радимо купити подрібнювач для льоду з електроприводом. Більшість моделей працює від побутової мережі 220 В. Продуктивність такої дробарки вища: представлена у нас модель видає до 65 кг колотого льоду на годину при споживаній потужності 0.3 кВт.

Якісне виконання крашмейкерів льоду

У нас можна купити крашмейкер гарної якості. Є європейські та китайські, з різними цінниками та параметрами, але добрими відгуками та великим попитом на ринку України.

Усі адаптовані для інтенсивного використання в умовах ресторану чи бару:

  • Корпус та ножі зроблені з нержавіючої сталі. Стійкі до корозії, обробки речовинами, що чистять. Леза стаціонарні спеціально розроблені для дроблення шматкового льоду і не повинні ламатися. Їхня якість найчастіше захищена гарантією. Однак важливо дотримуватись правил експлуатації, встановлених виробником, щоб не зламати лезо самостійно.
  • Чаша теж може бути зроблена з нержавіючої сталі. Крім вже названих плюсів, варто згадати міцність, до ударів, падінь та постійного вібраційного навантаження. Мінус – оператор не бачить стан льоду всередині. Якщо це важливо, краще замовити дробарку з чашею з полікарбонату і з верхнім завантаженням. Полікартбонат легкий, прозорий та ударостійкий, підходить для миття в посудомийці та обробці засобами, що чистять.

На сайті Resto-M можна купити льододробарку, внести оплату та вибрати умови доставки. Переглянути актуальні ціни та параметри моделей. Також можна звернутися до наших менеджерів телефоном: вони дадуть відповіді на всі питання і допоможуть оформити покупку.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна виробник
Тип подрібнювачу льоду
Матеріал корпусу
Фільтр