Для готелю


Компанія "Ресто-М" більш ніж 15 років співпрацює із закладами HoReCa в Україні, тому відмінно розуміє потреби вітчизняних готелів. Ми пропонуємо професійне обладнання, яке допоможе налагодити безперебійну роботу кухні, щоб ви забезпечили своїх гостей смачними стравами та організували швидку подачу сніданків, обідів та вечерь. Наш великий асортимент допомагає обрати техніку для великих чи маленьких закладів.

Купити обладнання для готелів: види техніки

Наявне обладнання для шведського столу, яке допомагає підтримувати готові страви гарячими на весь період сніданку чи вечері. Окрім цього, "Ресто-М" пропонує придбати візки для обслуговування в номерах, які потрібні на випадок, якщо ваші гості захочуть поїсти чи випити, не виходячи у загальну залу. Щоб підтримувати посуд у чистому стані, постачаємо потужні посудомийні машини. Також є електромеханічне обладнання, що спрощує процес підготовки до приготування страв, та лінії самообслуговування роздачі.

Окрім цього, у нас великий асортимент теплового й холодильного обладнання для готелів. Так закладам простіше підтримувати порядок на кухні й готувати бездоганні страви, якими гості так люблять насолоджуватись, поки відпочивають у вас.

Як замовити обладнання для готелів?

Оберіть товар з нашого асортименту та натисніть кнопку "купити". Якщо хочете побачити та протестувати техніку до покупки, приїздіть у нашу виставкову залу. Спеціалісти "Ресто-М" будуть раді надати вам швидку професійну консультацію.

Якщо вирішили замовити обладнання для готелів, то ми попіклуємось про його доставку до вас. У нас свій транспорт для безпечної поставки вимогливої професійної техніки. Купуйте сьогодні, працюйте бездоганно завжди!

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр