Стаканомиючі машини


Стаканомийні машини є обладнанням, необхідним для будь-якого закладу громадського харчування, в якому потрібне швидке та ефективне миття великої кількості скляного посуду. Інтернет-магазин Resto-M запрошує підприємців України купити мийку для склянок із безкоштовною поштовою доставкою по країні. Також можна замовити доставку власним автотранспортом у Львові та Києві.

На сайті ви можете ознайомитися з характеристиками обладнання, цінами та умовами покупки. Також ми можемо проконсультувати вас за телефоном. Будемо раді допомогти!

Надійні та високопродуктивні мийки для склянок для професійної кухні

Сучасна стаканомийна машина, купити суттєво полегшує процес миття скляного посуду, забезпечуючи швидке, ефективне та гігієнічне очищення.

Наші моделі, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, мають ряд переваг. Надійність та довговічність цих моделей забезпечуються використанням нагрівальних елементів із нержавіючої сталі та подвійних стінок дверей. До того ж всі моделі обладнані регульованими ніжками, що забезпечує стійкість і надійність на різних поверхнях.

Наприклад, машина стаканомийна з ручною та сенсорною панелями від турецького виробника MAKSAN, здатні обробляти до 500 склянок на годину. Установки бренду мають зручний інтерфейс керування, який дозволяє вибирати із трьох типів прання та контролювати температуру в процесі роботи. Крім того, існує можливість підключення дренажу, мийного засобу та промивного насоса.

В асортименті представлені моделі інших брендів, включаючи Silanos. Так, до замовлення пропонується посудомийна машина для склянок, здатна обробити до 480 одиниць посуду за годину. За допомогою одного циклу миття тривалістю всього 120 секунд посуд швидко очищається і висихає, що дозволяє обробляти від 20 до 30 касет на годину.

Пристрій дуже економічний: витрата води складає всього 2,4 літра за цикл, при загальному обсязі ванни 11 літрів і бойлера 2,7 літра. Завдяки своїм компактним розмірам, машина відмінно підійде для невеликих кухонь, дозволяючи заощаджувати воду, електроенергію та продовжувати термін служби посуду.

Багатоступенева система фільтрації запобігає попаданню відходів та захищає мийну та зливну помпи від пошкоджень.

Уявіть, що у вас на руках величезний потік клієнтів та десятки використаних склянок. Наші стаканомийні машини від MAKSAN та SILANOS, дозволять вам легко впоратися з обслуговуванням. За годину ці пристрої здатні вимити до 500 склянок, що дозволяє швидко забрати брудний посуд і подати чистий.

Це не просто збільшує ефективність вашого закладу, а й забезпечує ваших клієнтів найвищим рівнем гігієни. Завдяки багатофункціональності та продуктивності цих машин, ваш бізнес буде завжди готовий до великих потоків клієнтів.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна-виробник
Фільтр