Столи


Столи для HoReCa – це меблі, які допомагають облаштувати зручні зони очікування та загальні зали в готелях, ресторанах, кафе. Якісні вироби мають зносостійкий сталевий каркас, який захищений від деформації, корозії, механічного впливу. Стільницю зазвичай виготовляють з фанери, загартованого скла, дерева та інших матеріалів. Важливо, щоб вона не мала задер та подряпин.

Якщо плануєте купити столи для готелю чи ресторану, звертайтесь у компанію "Ресто-М". У нас великий асортимент продукції від відомого бренду AMF. Ми зібрали у своєму каталозі моделі гарної якості, які ідеально пасують закладам різної специфіки. В одному комплекті зазвичай від 4 до 12 виробів. Кожен стіл має оригінальний дизайн та міцну стільницю.

Як обрати столи?

При виборі меблів рекомендуємо звертати увагу на призначення, товщину стільниці та габарити. Всі ці показники вказані в описі товару на нашому сайті. Якщо хочете замовити партію у великій кількості, то ми організуємо доставку до закладу зі свого складу.

Переваги покупки в компанії "Ресто-М"

Ми спеціалізуємось не тільки на меблях. Звичайно, у нас можна купити столи й стільці, а також замовити обладнання, інвентар для налагодження роботи кухні та організації шведського столу. Звертайтесь до нас – і ми візьмемо на себе комплексне оснащення вашого закладу. Звертайтесь, якщо відкриваєте новий ресторан чи проводите косметичний ремонт у кафе й хочете змінити меблі.

Переваги покупки меблів в компанії "Ресто-М":

  • зносостійкі меблі за приємними цінами;
  • можливість купити столи невеликими партіями (від 4 шт.);
  • власна виставкова зала;
  • доставка своїм транспортом;
  • продукція перевірених виробників.

Поспішіть замовити столи, щоб зробити відвідування закладу максимально зручним для ваших гостей.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Фільтр