Стільця/Крісла


Стільця та крісла для HoReCa – це легкі, зносостійкі й надійні меблі, які допомагають облаштувати місця для сидіння у залі кафе, кав’ярні, ресторану, їдальні чи іншого закладу громадського харчування. Для їх виготовлення використані недорогі й витривалі матеріали. Ніжки зазвичай виконані з хромованої сталі, яка не втрачає ефектний зовнішній вигляд з часом. Для оббивки переважно використана тканина чи якісна штучна шкіра.

Компанія "Ресто-М" пропонує замовити стільця/крісла невеликими комплектами, які пасують до вашого інтер’єру. Окрім меблів можете купити у нас оснащення та професійний посуд. Ми допомагаємо закладам розпочати роботу чи змінити свій вигляд.

Ціна стільців та крісел

Ми пропонуємо зносостійкі та елегантні меблі українського виробництва. Один комплект складається з 2-6 виробів. Можете підібрати меблі в тій кольоровій гамі, яка пасує оформленню вашого закладу.

Ціна на стільця/крісла залежить від таких характеристик:

  • матеріал оббивки – шкірозамінник, тканина, фанера;
  • габарити меблів – ширина, глибина виробу та місця для сидіння;
  • кількість виробів в упаковці;
  • максимальне навантаження меблів;
  • інші показники.

Якщо залишаються питання щодо асортименту наших товарів, залиште заявку телефоном. Представники "Ресто-М" зв’яжуться з вами, щоб відповісти на всі питання та забезпечити вашу залу необхідними меблями.

Як замовити меблі в "Ресто-М"?

Щоб купити стільця/крісла, оберіть товар з нашого каталогу, вкажіть бажаний колір та кількість виробів, оформіть покупку. Співробітники "Ресто-М" сформують замовлення та організують його швидку доставку до вашого закладу. Замовляйте товари у надійного постачальника, щоб забезпечити гостей комфортними місцями для сидіння.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр