Міксери для молочних коктейлів


Resto-M пропонує купити міксер для молочних коктейлів для комерційного використання в барах, кафе, ресторанах, на виїзних заходах тощо.

Зокрема, ми маємо продукцію італійського бренду Sirman. Компанія вже 50 років випускає обладнання для професіоналів кухні та добре відома у сегменті ХоРеКа.

Можливості наших барних міксерів для приготування молочних коктейлів і не тільки

Кожен барний міксер для молочних коктейлів оснащений потужним вентильованим мотором і трьома агітаторами з алюмінію й нержавіючої сталі для приготування різних напоїв. Так, у лінійці Sirman є насадки класичної форми для збивання фрапе та молочних коктейлів, а також спеціальні агітатори круглої форми для приготування заморожених кавових напоїв та кремоподібних сумішей. Наприклад, густих десертів та кремів, мусів та вершкових міксів.

Міцна конструкція та стильний дизайн молочних шейкерів

Представлені у нас міксери розроблені для комерційного використання, відповідають усім вимогам безпеки Європи та Північної Америки.

Стійка та основа зроблені з легкого міцного нержавіючого алюмінію, у білому або хромованому виконанні. Основа лита, стійка. Можна купити шейкер для молочних коктейлів з однією або двома робочими головками на вибір.

Склянки об'ємом 0,55 л виконані з лексану — ударостійкої запатентованої марки полікарбонату. Прозора чаша витримає падіння, постійні вібрації, обробку очисними матеріалами. Опціонально можна замовити склянки із нержавіючої сталі. Також є чаша об'ємом 900 мл для версії на 120 Вт.

Конструкція міксера передбачає відсутність швів, де зазвичай накопичуються залишки їжі. Мити такий апарат набагато простіше.

Класичний шейкер зроблений у настільному виконанні. Але у нас є SIRIO 1P із настінним блоком. Функціонал той же, як у базових SIRIO 1 та SIRIO 2, але модель призначена для настінної установки, що дозволяє заощаджувати простір на стільниці.

Потужні двигуни блендерів для молочних коктейлів

На нашому сайті ви можете купити блендер для молочних коктейлів з вентильованим мотором потужністю 100 Ватт. Такий двигун забезпечує швидкість 14 000 оборотів за хвилину. Це оптимальний варіант для ефективної аерації та створення густої стійкої пінки. Швидкість регулюється від 4000-14000 об/хв.

Модель з однією робочою головкою обладнана одним двигуном, двопостовий шейкер — двома 100-ватовими головками.

Також у каталозі є міксер із чашею, об'ємом не в 0,55 л, а на 0,9 л. Такий апарат обладнаний трохи більш потужним мотором 120 Ватт. Швидкість обертання та сама — від 4000-14000 об/хв, можливість роботи з напоями — відповідно, теж не відрізняється від базових моделей. Але можна працювати з великим обсягом продуктів за один раз.

Для отримання більш детальної інформації про кожну модель, включаючи технічні характеристики та доступні опції, рекомендуємо звернутися до менеджерів Resto-M за телефоном. Контактні номери наведені на сайті компанії.

Професійні барні шейкери з доставкою по Україні

Запрошуємо вас до співпраці з Resto-M. Починаючи з 2008 року ми успішно працюємо на українському ринку. Спеціалізуємось на імпорті товарів з Європи, Туреччини, Китаю та України, постачаючи промислове обладнання для сегменту ХоРеКа сотням підприємців щороку. В інтернет-магазині ви можете ознайомитись з асортиментом, цінами, детальними описами продукції, а також варіантами доставки та оплати. На сайті також можна здійснити замовлення та сплатити покупку.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробник
Країна виробник
Кількість постів
Фільтр