Для кухні ресторанів та кафе


Успіх закладу залежить не тільки від атмосфери. На нього впливає те, чого не бачить клієнт – дотримання технології приготування, злагодженість роботи персоналу, чіткість та швидкість подачі страви. Впевнені, у вас є свої перевірені підходи до ведення бізнесу. Завдання компанії "Resto-M" – запропонувати якісний посуд і професійне обладнання для кухні ресторанів та кафе. Співпраця з відомими виробникам (наприклад, IBILI та FORCAR) допомагає нам досягти цієї мети.

Види обладнання

Пропонуємо купити обладнання для кухні ресторанів та кафе з доставкою й сервісним обслуговуванням. Обирайте товари в категорії, оформлюйте покупку – і ми попіклуємось про інше!

Види теплового обладнання:

  • Пароконвектомати для випікання, смаження, тушкування, томління, варіння на пару та інших способів приготування.
  • Плити. Можете підібрати варіант, який пасує вашій професійній кухні та допомагає виконати якомога більше важливих функцій. Є газові й електричні плити, звичайні та індукційні моделі, а також обладнання з духовкою чи без, на 6 або 4 конфорки.
  • Конвекційні плити, що забезпечують рівномірне приготування страв.
  • Грилі, фритюрниці та рисоварки для спеціалізованих закладів громадського харчування.
  • Шафи для дозрівання м’яса, що допомагають посилити смак продукту без маринаду.

Можете придбати посудомийну машину, а також холодильні й морозильні шафи. Так ви забезпечите порядок, організуєте правильне зберігання продуктів чи готових страв.

Ціна обладнання для кухні ресторанів та кафе залежить від типу та опцій. Ми пропонуємо детальний опис товару. Так вам буде легше підібрати оптимальну модель.

Залишайте заявку, щоб замовити обладнання для кухні ресторанів та кафе з нашого складу до вашого закладу.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр