Графік роботи: Пн-Пн 9:00-18:00 Сб- Нд вихідні | (099) 520-01-18 (098) 608-45-59 (063) 459-77-01 | Viber Telegram resto.m.sales@gmail.com |
М'ясорубки
Базовий набір обладнання для кафе та ресторанів включає плити, грилі, міксери планетарні, фритюрниці і, звичайно ж, м'ясорубки. І це вже не той пристрій, який прикручується до столу і механічним зусиллям приводиться в дію. Це професійна техніка, без якої не обійтися ресторану, кафе, їдальні, бургеру та кулінарії. Знайти відповідну модель не складе труднощів, найголовніше — визначити потреби закладу.
Основні деталі м'ясорубки
Головне завдання професійних м'ясорубок в Україні – швидко та безпечно переробити м'ясо у фарш. Конструкція приладу складається з трьох модулів: силового приводу, механізму переробки продукту, що завантажується, блоку управління. Додатково, техніка може комплектуватися очищувачем, який буде потрібний для обслуговування приладу після використання за призначенням. Кожна м'ясорубка в інтернет магазині має такі конструкційні елементи як:
- двигун;
- шнековий вал (зовні нагадує спіраль), що полегшує рух продукту;
- ножі, що подрібнюють продукт;
- грати, що відповідають за майбутню консистенцію фаршу;
- лоток для завантаження;
- штовхач, які гарантують безпеку експлуатації приладу.
Таким чином, професійна м'ясорубка недорого буде включати всі перераховані елементи і легко справлятися з поставленими завданнями.
Види м'ясорубок на професійній кухні
Як і будь-яка інша техніка, м'ясорубки можуть відрізнятися один від одного габаритами, конфігурацією та потужністю. Важливо розуміти, що для невеликого закладу та м'ясного цеху купити професійну м'ясорубку потрібно буде кардинально різного виконання.
Важливо врахувати наступний параметр — скільки фаршу за годину може зробити конкретний пристрій. Якщо так вийшло, що був придбаний прилад, який не розрахований на заданий темп роботи, то техніка незабаром вийде з ладу. Для замороженої продукції потрібно замовити професійну м'ясорубку "дзига".
Основна класифікація м'ясорубок побудована на типології системи подрібнення. Виділяють такі види техніки:
- ентерпрайс - складається з шнека, однобудованого ножа та ґрат, призначається для кафе з малим обсягом роботи;
- півунгер — шнек, два ножі та дві решітки, що забезпечують якісне подрібнення сировини;
- унгер - продукція подрібнюється три рази, за рахунок різноманітності ножів та пари ґрат.
Останній варіант - ідеальне рішення для виготовлення ковбасної продукції, купатів.
Як підібрати потрібну техніку
Можна помітити, що ціна на м'ясорубки професійні варіюється. Тому важливо оцінити потреби конкретного закладу, а потім визначитися з потужністю, продуктивністю та типом подрібнення приладу. Базові рекомендації:
- слід уважно поставитися до вибору матеріалу виготовлення всіх деталей - вони повинні бути знімними та легко очищатися;
- смакові якості майбутнього продукту залежать від кількості ножів, так і отворів решітки;
- додатковою перевагою буде наявність системи охолодження двигуна, а також функції зворотного ходу.
Якщо, наприклад, слайсери, вимагають ручної подачі сировини, то існують м'ясорубки з автоматичним завантаженням, які б звільняли кухаря від цього процесу.
У разі потреби професійні м'ясорубки здатні виконувати й інші функції — працювати з овочами (наприклад, подрібнювати та нарізати їх), віджимати сік, натирати сир. Однак все одно не обійтися без картоплечистки, оскільки продукт повинен подаватися чистим і очищеним. Додаткові насадки можуть входити в комплектацію, так і продаватися окремо.