Контактні грилі


Для приготування розкішних стейків зі скоринкою, риби, овочів, сосисок, бутербродів, омлетів, млинців та інших страв вашим кухарям знадобляться притискні грилі професійного класу. Інтернет-магазин спеціалізованого обладнання для сегменту ХоРеКа Resto-M пропонує європейські контактні електрогрилі з терморегуляторами, чавунними рифленими робочими пластинами з керамічним покриттям, гнучкою системою регулювання, знімними піддонами іншими опціями, що забезпечують зручність та якість приготування їжі. Зі швидкою доставкою по Україні та гарантією.

Професійні притискні грилі для громадського харчування

Електричний професійний контактний гриль використовується у закладах громадського харчування для швидкого завершення приготування страв та підігрівання готових. На робочій поверхні гриля смажити м'ясо, рибу та овочі без додавання олії та отримати добре прогрітий соковитий продукт із щільною скоринкою.

Головне в притискному електрогрилі – це важкі пластини, які добре тримають тепло та рівномірно його розподіляють. Завдяки цьому їжа не пригорає і залишається сирою всередині.

Кришка гриля адаптується під товщину продукту, тому можна готувати й тонкі стейки, і пишні бургери. Тиск притискної пружини регулюється. Якщо потрібно добре просмажити продукт, використовується притиск міцніше, а якщо треба акуратно підрум'янити — пружина послаблюється.

Притискні грилі мають попит насамперед у невеликих фас-фудах, де основу меню складають сендвічі, страви у лаваші тощо.

Контактний притискний гриль професійний відрізняється високою продуктивністю та надійністю робочих органів. Розглянемо особливості наших моделей:

  • За рахунок високої потужності в 1,8-3,6 кВт, гарячі поверхні грилів менше, ніж за хвилину нагріваються до 50°C до 300°C та підтримують задану температуру протягом потрібного для приготування часу.
  • Жарові пластини виконані з чавуну з керамічним покриттям. Це метал із кращою здатністю до розподілу тепла. Продукт прогрівається рівномірно, не підгоряє, не прилипає, а процес приготування в середньому займається не більше 2,5 хвилин.
  • Всі моделі оснащені терморегуляторами, завдяки яким можна встановлювати й підтримувати температуру в діапазоні від 50°C до 300°C. Перегрівання пристрою виключається.
  • Наявність світлових індикаторів нагріву та термостійких ручок підвищує зручність та безпеку використання грилів.
  • Зайвий жир стікає у піддон під робочою поверхнею. Піддони знімні, їх легко витягти й помити, що спрощує процес прибирання. Чавунні пластини теж легко чистяться, для рифлених профілів є спеціальний скребок, який входить до комплекту постачання.

Всі представлені моделі встановлюються на робочому столі, вони компактні й мало важать. Працюють від стандартної побутової мережі 220 В. Можна купити притискний гриль для роботи з помірним та великим потоком клієнтів. У першому випадку вибирайте компактні однопостові моделі, у другому двопостові, з якими процес обслуговування клієнтів прискориться вдвічі.

Професійні контактні грилі з доставкою по Україні

Запрошуємо вас до співпраці з Resto-M. З 2008 року ми працюємо на ринку ХоРеКа в Україні, постачаємо професійне ресторанне обладнання безпосередньо з Європи, Туреччини, Китаю. Щороку нашими клієнтами стають сотні українських підприємців.

На сайті ви можете детально ознайомитись з асортиментом, дізнатися ціни та умови співпраці, а також обрати зручний спосіб доставки та оплати. З усіх питань звертайтесь до нас за телефоном або месенджерами. Будемо раді допомогти!

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна виробник
Країна-виробник
Фільтр