Термоконтейнери


Запрошуємо підприємства та приватних клієнтів купити термоконтейнер із пінопласту, поліпропілену або нержавіючої сталі. Зі швидкою безкоштовною доставкою в Україні. На сайті ви можете ознайомитися з характеристиками обладнання, цінами, умовами покупки та гарантії. Також ми можемо проконсультувати вас за телефоном. Будемо раді допомогти!

Що таке термоконтейнер?

Це спеціальні бокси, призначені для зберігання та автомобільного перевезення продуктів й готових страв зі збереженням температурного режиму. Професійні термоконтейнери для їжі широко використовуються у сфері гастрономії, громадського харчування, ресторанного бізнесу, кейтерингу тощо.

Головна особливість таких боксів – ефективна теплоізоляція. Основний принцип полягає у створенні бар'єру для передачі тепла через матеріали. Термоконтейнери мають подвійні стінки або шари матеріалів, розділені повітряними просторами або шарами ізоляції, такими як пінопласт або поліуретанова піна. Ці матеріали мають низьку теплопровідність, що уповільнює передачу тепла між внутрішнім та зовнішнім середовищем.

Що ми пропонуємо?

У нас можна купити термоконтейнер з пінопласту, нержавіючої сталі, а також поліпропілену. Основні особливості:

  1. Поліпропіленові виконані з подвійними стінками та пінополіуретановою ізоляцією, що дозволяє зберігати тепло чи холод усередині контейнера. Бокси обладнані кришкою з силіконовим ущільнювачем та клямками. Вони мінімізують втрати тепла чи холоду через щілини та між стиками.
  2. Контейнери з пінопласту підходять для утримання температури як холодних, так і гарячих продуктів завдяки низькій теплопровідності матеріалу. Ці бокси дуже легкі та коштують відносно недорого.
  3. Термокаструлі з нержавіючої сталі можуть використовуватися для різних видів їжі, від супів до смажених страв та навіть для заморожування. Вони зроблені з подвійними стінками із вакуумним або пінним шаром ізоляції між ними. Це дозволяє утримувати тепло всередині каструлі та мінімізувати втрати тепла. Замки на кришці покращують теплоізоляцію каструлі, оскільки вони запобігають виходу гарячої пари через щілини між кришкою та горловиною.

Найбюджетніші термобокси з пінопласту, купити які ви можете у нас, здатні зберігати температуру вмісту всередині контейнера понад три години. При цьому тепловтрата, тобто втрата тепла зсередини боксу становить не більше двох градусів на годину. Поліпропіленові та металеві ємності зберігають температуру ще довше. Завдяки оптимальній температурі та вологості, термоконтейнери допомагають зберегти текстуру та смак страв, що особливо важливо для делікатних та чутливих до змін температури продуктів.

У нас ви можете купити термоконтейнер для їжі, обладнаний зручними ручками, кришками, замками, які роблять використання боксу зручним та безпечним. Також завдяки особливостям своєї конструкції більшість боксів можна штабелювати, що забезпечує зручність їх зберігання на складі й перевезення в машині.

Вигідна інвестиція для вашого бізнесу

Чому рішення купити термоконтейнер для бізнесу – вигідне?

Ось кілька аргументів на користь рентабельності такої інвестиції:

  • Ефективність приготування: приготувавши заздалегідь страви, можна зберегти їх в термоконтейнерах, скорочуючи час і ресурси на моментальне приготування.
  • Швидкість обслуговування: страви в контейнерах скорочують час очікування відвідувачів, забезпечуючи рівномірне навантаження на кухню.
  • Економія обладнання: менше часу та ресурсів витрачається на підігрів або охолодження завдяки підтримці температури у контейнерах.
  • Транспортування: підтримка потрібної температури в дорозі виключає необхідність додаткового підігріву або охолодження.
  • Зниження втрат: термоконтейнери мінімізують ймовірність псування продуктів, зберігаючи їхню свіжість і якість.

У висновку, термоконтейнери надають безліч економічних переваг завдяки своїм особливостям збереження температури. Вкладення в якісні термоконтейнери може окупитись у довгостроковій перспективі завдяки оптимізації різних аспектів процесу зберігання та приготування їжі.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробники
Країна виробник
Країна-виробник
Фільтр