Електромеханічне обладнання


Компанія Resto-M пропонує купити електромеханічне обладнання для оснащення закладів HoReCa, а також для наповнення полиць магазинів та торговельних інтернет-майданчиків високопродуктивним професійним кухонним обладнанням. Виконуємо комплексне оснащення нових закладів HoReCa та доповнюємо необхідними механізмами діючі об’єкти. Пропонуємо доступні ціни на кухонне електромеханічне обладнання, систему знижок, індивідуальні умови для постійних покупців.

Асортимент професійного електромеханічного обладнання

В нашому каталозі представлена велика кількість видів і моделей професійних електричних механізмів для автоматизації, підвищення продуктивності праці при обробці продуктів, виготовленні інгредієнтів різноманітних страв, призначених для:

  • обробки риби й м’яса (м’ясорубки, кутери, подрібнювачі, пили для нарізки м’яса, фаршмішалки, преси для котлет і гамбургерів, шприци ковбасні, тендерайзери);
  • обробки овочів та фруктів (овочерізки, машини для мийки овочів, картоплечистки, машини для чищення овочів);
  • хлібопекарень та кондитерських ділянок (тістоміси, професійні та ручні міксери, планетарні тісторозкочувальні машини, хліборізки, машини для виготовлення пасти).

Окрім того, можемо запропонувати високопродуктивні надійні слайсери, машини для помолу сухарів, вакуумні пакувальники, подрібнювачі льоду.

Для автоматизації та спрощення допоміжних робіт пропонуємо купити кухонне електромеханічне обладнання: подрібнювачі відходів, точилки та стерилізатори для ножів, кухонні ваги, спеціальні інсектицидні лампи.

Реалізуємо товари гуртом і в роздріб. Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній в західні та інші регіони України.

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Категорії
Виробники
Фільтр